Вівторок, 28 січня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Для лікарів-психологів Буковини провели семінар-тренінг фахівці з Швейцарії (фото)

Як інформує прес-служба БДМУ, у рамках міжнародної співпраці з Психіатричною клінікою м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) на базі Буковинського державного медичного університету відбувся триденний семінар-тренінг «Психодинамічний підхід у лікуванні розладів особистості в осіб, що зазнали частої або повторної травматизації».

Його провела доктор медицини, завідувач психотерапевтичним відділенням клініки Крістіане Рьош та координатор співпраці, фахівць з догляду відділення ранніх психозів Психіатричної клініки Олена Кірюхіна.

Учасники тренінгу – понад 50 лікарів-психологів, психотерапевтів, психіатрів, психологів з м. Чернівці та області, а також колеги з Києва, Хмельницького, Івано-Франківська та Одеси – мали змогу на практиці здійснити аналіз конкретних клінічних випадків.

Крім цього, відбулася зустріч ректора БДМУ Тараса Бойчука з Крістіне Рьош, під час якої вони обговорили питання подальшої співпраці, академічної мобільності студентів і викладачів, використання дистанційних технологій навчання, психологічної та психотерапевтичної допомоги.

Співпраця між Буковинським державним медичним університетом та Психіатричною клінікою м. Мюнстерлінген триває вже 9 років. Упродовж цього часу реалізується програма академічних обмінів, відбуваються он-лайн-лекції провідних фахівців клініки для студентів і співробітників БДМУ, проводяться тренінги та майстер-класи.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення