Середа, 21 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Студенти з Молдови переймали досвід своїх колег у БДМУ (фото)

У рамках співпраці між ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» та Державним університетом медицини і фармації ім. Н. Тестеміцану (Республіка Молдова) 12 студентів з Кишинева приїхали у Чернівці за програмою білатерального стажування.

За тиждень перебування у БДМУ студенти-медики з Молдови побували на лекціях, практичних заняттях та воркшопах професорів і доцентів вузу, відвідали клінічні бази, де взяли участь у майстер-класах провідних фахівців медичного університету Буковини.

Студенти-медики зустрілися з ректором Тарасом Бойчуком та обговорили питання дистанційного навчання, академічної мобільності, моніторингу та впливу студентського самоврядування на формування якості освіти. За словами студентів ДУМФ ім. Н. Тестеміцану, такі програми академічної мобільності дозволяють не тільки розширити свої знання, але й знайти нових друзів.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення