Неділя, 06 грудня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

БДМУ визнано успішним навчальним закладом

Після закінчення школи кожна молода людина, яка обрала майбутню професію, шукає той навчальний заклад, який підготує її до майбутньої трудової діяльності найкраще, дасть найбільш глибокі знання та можливість бути конкурентоспроможним на сучасному ринку праці.

Щоб не загубитись у потоці інформації про якість підготовки у різних вищих навчальних закладах найпростішим шляхом є аналіз рейтингових показників ВНЗ. Такі рейтинги вже давно існують у світовій та європейській практиці. Останні 5 років в Україні також активно почали застосовувати рейтингову оцінку діяльності вишів.

З метою належної організації узагальнення результатів оцінки різних аспектів діяльності вищих медичних навчальних закладів Міністерство охорони здоров'я України щорічно проводить аналіз рейтингових показників діяльності вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів та закладів післядипломної освіти МОЗ України. Аналіз здійснюється за показниками діяльності ВНЗ з таких розділів: навчально-методична робота, наукова діяльність, кадрова політика, міжнародне, державне та галузеве визнання роботи, виховна робота, лікувальна робота, матеріально-технічне забезпечення, фінансова і господарська діяльність.

За результатами Галузевого моніторингу у 2015 році Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» визнано успішним за всіма напрямками діяльності.

У підсумку рейтингового оцінювання медичний виш Буковини займає 2 місце за навчально-методичною роботою і міжнародним, державним та галузевим визнанням роботи серед 17 вищих медичних навчальних закладів.

Найважливішим показником якості підготовки фахівців у медичних навчальних закладах України є результати ліцензійних інтегрованих іспитів «Крок». Цей іспит складається, як і шкільне ЗНО, одночасно у всіх медичних навчальних закладах України і включає питання з усіх навчальних дисциплін, які вивчали студенти на певних курсах. Так «Крок-1» складають на 3-му курсі, «Крок-2» – на 6-му, а «Крок-3» - в інтернатурі. Результати іспитів централізовано оцінюються в Києві. Особи, які не склали даний іспит відраховуються та направляються на повторне навчання, а навчальний заклад при цьому втрачає дуже багато рейтингових балів.

За основними індикаторними показниками напрямків діяльності у 2015 році БДМУ став лідером з-поміж інших навчальних закладів за кількістю суб’єктів навчання ВНЗ МОЗ України, які склали ліцензійні інтегровані іспити («Крок-1», «Крок-2», «Крок-3»).

Надзвичайно успішно складають ліцензійні інтегровані іспити також іноземні студенти, які навчаються в БДМУ. Гарні знання вони показують у своїх країнах, коли підтверджують свій диплом. Так в Індії, за результатами підтердження кваліфікації, випускники БДМУ показали найкращі результати з усіх вишів колишнього СНД. Також медичний університет Буковини посів 1 місце за кількістю іноземних закладів-партнерів, з якими укладено офіційні угоди про співпрацю у сфері освітньої та наукової діяльності.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення