Вівторок, 14 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині зафіксовано ряд отруєнь метиловим спиртом

В зв’язку з рядом численних отруєнь метиловим спиртом, а саме станом на 18 жовтня зареєстровано 142 випадки отруєння фальсифікованим алкоголем, з них 64 завершилось летально, ні в якому разі не купувати алкогольні напої невідомого походження, без акцизних марок, у сумнівних точках продажу, сумнівні алкогольні напої, характерні ознаки яких – імпровізована пластикова тара різних ємностей або інша нетрадиційна тара, дешева ціна, перевіряйте цілісність упаковки та маркування, попередьте своїх близьких та знайомих про тяжкі наслідки вживання фальсифікату та бути пильними.

Вживання такої продукції загрожує здоров’ю споживачів, оскільки вона виробляється в антисанітарних умовах з недоброякісної або навіть небезпечної для вживання сировини.

Метиловий спирт – сильна отрута для організму. Метиловий спирт всмоктується в шлунку практично миттєво, перетворюється в мурашину кислоту та формальдегід, які в невеликих концентраціях діють токсично на всі системи органів, знищуючи клітини та блокуючи їх роботу. Так як майже 90 % речовини виводиться нирками, то сечовидільна система уражається миттєво. Цим і небезпечне вживання навіть невеликої кількості метилового спирту. Навіть невеликої дози (близько 5-10 мл) достатньо, щоб назавжди втратити зір. При легкому отруєнні спостерігається сильний головний біль і нудота. Людина дуже швидко втомлюється і стає дратівливою. При отруєннях середньої тяжкості хворого турбують часті запаморочення, блювання і головний біль. Метиловий спирт вражає центральну нервову систему і через 2-6 днів викликає часткову або повну втрату зору. При важких отруєннях спостерігаються всі перераховані вище симптоми, які досить швидко переростають в кому. Артеріальний тиск знижується, зіниці розширюються, а дихання стає поверхневим.

При підозрі на отруєння метанолом – людину потрібно негайно доставити до лікарні або викликати службу екстреної медичної допомоги.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 жжж
звідки у вас така інформація?!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення