Вівторок, 14 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Лікарня на Буковині отримала сьому вантажівку гуманітарної допомоги з Франції

Нещодавно до Сторожинецької центральної районної лікарні надійшла чергова гуманітарна допомога від Асоціації госпіталів Франції.

За інформацією головного лікаря Сторожинецької ЦРЛ, заслуженого лікаря України Матвія Плегуци, це вже сьома вантажівка, яку до лікувально-профілактичного закладу скерували французькі благодійники.

- Впродовж тривалого періоду маємо плідну співпрацю з Асоціацією госпіталів Франції щодо надання гуманітарної допомоги для Сторожинецької лікарні. Завдяки цьому заклад отримав вже сім вантажівок різного обладнання, меблів та медичного реманенту. Остання прибула до лікарні нещодавно. Як й у попередніх вантажах, більшість речей дуже якісні, майже нові й потрібні для покращення матеріально технічної бази медзакладу, - розповідає Матвій Дмитрович.

При цьому керівник районної лікарні Сторожинеччини відзначає, що співпраця з французькими меценатами стала ефективною тільки за умов добросовісного використання гуманітарної допомоги.

- Нашому закладу активно допомагають, бо бачать, як бережливо в лікарні використовують кожну подаровану річ. Часто після прибуття вантажу меценати й самі навідуються до Сторожинецької ЦРЛ. Власне, для того, аби особисто пересвідчитись, що допомога дійшла до адресата – рядових лікарів та пацієнтів і, що її використовують за призначенням. Дуже вдячні французьким благодійникам, адже в умовах дефіциту фінансування системи охорони здоров'я навіть й мріяти не могли про придбання такої кількості цінних речей та обладнання. Це нас суттєво виручає й дозволяє не тільки зробити комфортні умови перебування у закладі, а й підвищити рівень надання медичної допомоги мешканцям району, - додає М. Плегуца.

< Серед гуманітарного вантажу, котрий лікарня днями отримала, чимало медичних меблів – тумбочок, кушеток, ліжок з електронним управлінням, матрасів тощо, а також медапаратура.

< Витрати на транспортування вантажу з Франції, що в середньому складає майже шість тисяч євро, благодійники взяли на себе.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення