Понеділок, 13 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Медичні заклади Чернівців отримали сучасне обладнання на 20 мільйонів гривень (фото)

Медичні заклади Чернівців отримали сучасне обладнання на 20 мільйонів гривень Медичні заклади Чернівців отримали сучасне обладнання на 20 мільйонів гривень
Новітнє медичне обладнання і комп’ютерну техніку вартістю 20,3 мільйона гривень отримали лікарні та поліклініки міста.

Усе обладнання придбано за кошти міського бюджету через систему електронних закупівель «Prozorro».

«Завдяки новому сучасному обладнанню значно скоротяться так звані маршрути паціентів, – зазначив Чернівецький міський голова Олексій Каспрук. – Тепер багато діагностичних процедур можна провести у своїй поліклінці за місцем прописки, без направлень у діагностичний центр чи в інші медичні установи. Багато чого зроблено для того, щоби виявити онкозахворювання на ранніх стадіях, щоби врятувати життя породіль і маленьких паціентів. Скажімо, реанімаційне відділення пологового будинку №2 тепер є найкращим на Західній Україні. У Чернівцях завжди працювали чудові фахівці, але їх професіоналізм повинен підтримуватися новітньою апаратурою. Медичні заклади міста самі визначалися із тим, яке обладнання їм потрібне, і ми не залишили без уваги жоден з них. І це тільки перший крок на шляху до покращення обслуговування чернівчан у плані якісного діагностування, оперативної допомоги і реабілітації. Також ми приділяємо чимало уваги на покращення матеріально-технічної бази медустанов, проведення заходів з енергоефективності, ремонтні роботи. І дуже важливо розуміти, що залишкові кошти бюджету треба дуже збалансовано розподілити: на медицину, освіту, дороги, соціальну сферу».

Серед придбаного обладнання 7 кисневих концентраторів, сім апаратів ШВЛ (4,4 млн.грн.), рентгенографічна та флюорографічна система вартістю 6 млн. грн., апарат УЗД (1,3 млн. грн.), комплекс рентгенівський діагностичний (2,5 млн. грн.), гінекологічні крісла, аналізатори біохімічні, гематологічні, апарати високочастотні електрохірургічні, монітори пацієнта, фетальні монітори, аквадистилятори електричні, аналізатори електролітів, центрифуга лабораторна, колькоскопи та гастроскопи, стерилізатори, фізіотерапевтичні комплекси, ехоенцелограф, електрокардіографи, дефібрилятори, кондиціонери, холодильники, пральні машини, комп’ютерне обладнання.

Нове обладнання отримали міські лікарні №1 та №4, клінічна лікарня №3, пологові будинки №1 та №2, міські поліклініки №1, №2 та №3, дитяча поліклініка, міська стоматологічна поліклініка, Центр первинної медико-санітарної допомоги «Роша». Найбільш дороговартісне обладнання отримали міська клінічна лікарня №3 ( 6,3 млн. грн.),клінічний пологовий будинок №2 (6,3 млн. грн.), міські поліклініки №3 ( 3 млн. грн.) та №1 ( 2,5 млн. грн.) Міське управління охорони здоров’я отримало обладнання для встановлення системи електронного документообігу (39 тис.грн.).
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення