Понеділок, 17 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині визначили найкращі медзаклади області

На Буковині визначили найкращі медзаклади області На Буковині визначили найкращі медзаклади області
Медзаклади Хотинщини очолили рейтингову таблицю діяльності закладів охорони здоров’я Чернівецької області у 2016 році.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на департамент охорони здоров’я ОДА.

Традиційно на початку нового року, підвиваючи підсумки роботи в попередньому, медики формують рейтингову оцінку діяльності лікувально-профілактичних закладів області. Як пояснює заступник директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Юрій Лесюк, щорічне складання рейтингу дає можливість комплексно оцінити діяльність окремих лікувально-профілактичних закладів, а надалі сформувати оцінку роботи системи охорони здоров’я області в цілому.

При цьому яскраво видно недопрацювання і одразу зрозуміло, де роботу треба посилити чи зробити більш якісною. Зокрема до рейтингових входять показники пренатальної смертності, смертності немовлят та материнських втрат, рівень імунопрофілактики дітей до року, занедбаність онко- та інших захворювань, поширеність інфекційних захворювань, якість профілактичних заходів, укомплектованість медперсоналом тощо.

Відповідно до якості роботи у 2016 році, перше місце у рейтинговій таблиці отримав Хотинський район із середнім балом 16,1. Це говорить про те, що лікувально-профілактичні заклади цієї території торік спрацювали найкраще в області. Другу сходинку зайняли медзаклади Заставнівщини з середнім балом 15,4. ІІІ і ІV місця між собою розділили Сторожинецький і Кіцманський райони з однаковою кількістю середніх балів – 13,8. Варто відзначити, що суттєво покращилась робота в закладах охорони здоров’я Кіцманського району. Адже, якщо для Хотинського, Заставнівського та Сторожинецького районів перші місця рейтингової таблиці є звичними, то в Кіцманському торік спрацювали значно ефективніше, ніж в попередні роки. Помітно, згідно з рейтинговою оцінкою, покращилась робота й в медзакладах Герцаївщини. Якщо за підсумка роботи 2015 року район займав передостаннє місце в таблиці, то вже у 2016-ому підтягнувся аж до п’ятої сходини.

Майже незмінно низькими у рейтинговій таблиці оцінки діяльності закладів охорони здоров’я області залишаються місця Сокирянського, Путильського та Кельменецького районів.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення