Вівторок, 22 травня 2018p.
МОРЕ ГРОШЕЙ UA
Loading...
Оксфорд Медікал проктолог

У лікарні на Щербанюка кардіологію об'єднують з неврологією, а пульмонологію - з гастроентерологією

У лікарні на Щербанюка кардіологію об'єднують з неврологією, а пульмонологію - з гастроентерологією У лікарні на Щербанюка кардіологію об'єднують з неврологією, а пульмонологію - з гастроентерологією
У лікарні на Щербанюка з палат повиносили половину ліжок.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням чернівчанка Лєру Ясницьку.

У міській клінічній лікарні №3 кардіологію об'єднують з неврологією, пульмонологію - з гастроентерологією.

З міської клінічної лікарні №3 сьогодні повиносили половину ліжок.

"Реформа медицини в дії((( Сьогодні в лікарні на Чапаєва з палат повиносили половину ліжок, бо від завтра кількість лікарських і медсестринських ставок скорочують (бо ж у бюджеті підвищення мінімалки не закладене, а платити треба). Кардіологію об'єднують з неврологією, пульмонологію з гастроентерологією (!), доля ревматології взагалі невідома. Це при тому, що планової госпіталізації люди очікують по 2-3 тижні! На зауваження одного з лікарів про те, що хай би ліжка собі стояли, раптом кого важкого привезуть, начальство відповіло, що це тепер уже не їхні проблеми. А ЧИЇ?", - повідомила Лєра Ясницька.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Хворий
А давайте в кожному дворі по три лікарні поставимо! 77% тих "хворих, що чекають по 2-3 тижні" взагалі не потребують госпіталізації. Замість того, щоб зайнятись своїм здоров'ям - перестати палити (у тому числі і траву з листям), обжиратись до колік в животі, пити до втрати свідомості, вважають кращим волати про шкоду реформ і необхідність ще трьох лікарень. Дурість, бідність і погане здоров'я - взаємопов'язані явища. Почніть хоча б з ліквідації власної дурості.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 Анюта
Точно Хворий,фамилия соответствует.А давайте сделаем одну больницу на весь областной центр и по одной койке в каждом отделении.Сокра тим всех врачей,медсесте р.У нас же по словам ХВОРОГО народ не требует госпитализации. А вот подлечить свою дурость ХВОРОМУ советую на Мусоргского.Там такими ,как он палаты переполнены.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення