Четвер, 11 серпня 2022p.
Оксфорд Медікал варикоз

Понад 150 травматологів з'їхались до Чернівців на науково-практичну конференцію (фото)

Понад 150 травматологів з'їхались до Чернівців на науково-практичну конференцію Понад 150 травматологів з'їхались до Чернівців на науково-практичну конференцію
27-28 квітня на базі ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» відбувається науково-практична конференція «Актуальні питання травматології та остеосинтезу».

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Чернівецьку ОДА.

З цієї нагоди до Чернівців з’їхалось понад 150 фахівців травматологічної служби з різних регіонів України.

Активно до участі в форумі долучились чимало корифеїв української травматології, зокрема – директор державної установи «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», Почесний президент Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація травматології та остеосинтезу», академік НАМН України Георгій Гайко, головний спеціаліст Міністерства охорони здоров’я України зі спеціальності «Травматологія та ортопедія», президент ВГУ «Українська асоціація ортопедів-травматологів» Сергій Страфун, президент ВГО «Українська асоціація травматології та остеосинтезу» Андрій Калашніков тощо.

Під час урочистого відкриття конференції учасників та поважних гостей привітав ректор ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» Тарас Бойчук та директор Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Оксана Андрієць.

«Подібні конференції є значним рушієм розвитку системи охорони здоров’я, адже, передусім, найцікавіші ідеї щодо вдосконалення надання медичної допомоги, наукові відкриття, впровадження сучасних лікувальних технологій, народжуються й обговорюються у професійному середовищі. І тільки після цього їх використовують на практиці. В результаті консолідація зусиль наукової та практичної охорони здоров’я дозволяє покращити якості надання медичної допомоги. Тож бажаю Вам успіху, натхнення та нових здобутків», – відзначила Оксана Андрієць.

Передбачається, що протягом двох днів у ході проведення конференції має відбутись близько десяти пленумів, де буде обговорено низку важливих питань щодо надання травматологічної допомоги, зокрема проблеми остеосинтезу, актуальні питання ендопротезування, профілактика й лікування ускладнень в травматології та ортопедії, малоінвазивні втручання в травматології та ортопедії, переломи кісток у дітей та реабілітація тощо.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення