Неділя, 23 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Що отримають буковинці після створення госпітальних округів (відео)

У Чернівецькій області створили 3 госпітальні округи У Чернівецькій області створили 3 госпітальні округи
У Чернівецькій області створили 3 госпітальні округи. Один із них буде і в Хотині.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на телеканал ТВА.

- Створення госпітального округу - це є крок уперед. Тому що воно не скасовує попередніх профілактичних заходів на територіях, які будуть входити у ці округи, - зазначив Ростислав Мотринюк, головний лікар Хотинської ЦРЛ.

Створення госпітального округу дасть можливість покращити якість медицини у районному центрі, каже голова Хотинської райдержадміністрації. - У цьому я бачу великий позитив, щоб наблизити послуги, щоб люди не їздили до обласної лікарні, а всі послуги отримали тут, у районному центрі, - наголосив Петро Допіряк, голова Хотинської РДА.

Та створення округу - лише перший крок. Для реалізації медичної реформи потрібно пройти ще довгий шлях змін. Тому слід добре розуміти, як саме втілювати реформу, каже народний депутат Максим Бурбак.

- Деколи бачення з печерських пагорбів трохи відрізняється від того, що є на місцях, - сказав Максим Бурбак, народний депутат України. А на місцях переймаються фінансуванням.

- Це буде відповідний брак приміщень, в яких будуть розміщуватися ті чи інші структурні підрозділи, ну а також відповідне забезпечення апаратури, обладнання, які мають бути, згідно з табелем оснащення у тому чи іншому структурному підрозділі, - підкреслив Ростислав Мотринюк.

Перш за все треба розвивати інфраструктуру охорони здоров’я, пояснює нардеп. З цьогорічного бюджету вже передбачили кошти на добудову Хотинського пологового будинку.

- Передбачається фінансування щодо новітнього обладнання, повністю буде оснащено, будуть створені додаткові робочі місця. Але потрібно, щоб були фахівці, які зможуть працювати на новітньому обладнанні, - зауважив Максим Бурбак.

Варто також вирішити питання, на базі якої лікарні буде центр госпітального округу. Поки сформувати центральну лікарню планують із Хотинської ЦРЛ. Тим паче, що мають можливість використати також приміщення відділення центру служби крові.

- Якщо створиться госпітальний центр, ми залишимося з роботою. Ми можемо забезпечувати 3 райони: Хотинський, Кельменецький, Сокирянський компонентами крові, які будемо заготовляти, які будемо відстежувати, контролювати і видавати на лікування закладам, які ми будемо обслуговувати, - пояснила Ірина Поліщук, старша медсестра.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення