Четвер, 27 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях міськтубдиспансер звільняє приміщення свого стаціонару

У Чернівцях міськтубдиспансер звільняє приміщення свого стаціонару У Чернівцях міськтубдиспансер звільняє приміщення свого стаціонару
Згідно з рішенням обласної ради, міський протитуберкульозний диспансер (який був медичною установою обласної комунальної власності) ліквідовано, шляхом його приєднання до обласного. Процес ліквідації фактично розпочався на початку червня, коли до облтубу перевели пацієнтів стаціонарного відділення міського протитуберкульозного диспансеру.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Чернівецький промінь.

– До обласного диспансеру та до поліклінічного відділення на вул. Українській, яке буде й надалі функціонувати, щоправда, тепер у складі облтубу, вже перейшла на роботу частина наших працівників. Працевлаштування інших відбудеться до кінця місяця, оскільки триває процес ліквідації та передачі майна, – пояснює головний лікар міськтубдиспансеру Алла Мороз.

На відміну від поліклінічного відділення, приміщення стаціонару міськтубу, що на вул. Максимовича, 6, повністю звільнять. Оскільки ці корпуси і земля під ними є у власності міста, подальшу їх долю вирішить влада Чернівців. – Будемо це робити після повного завершення процедури передачі майна, – пояснює заступник директора департаменту економіки Тетяна Шпак.

Що ж до чуток про наміри буцім збудувати на ласому місці стаціонару міськтубу готель, які на зібраннях з приводу подальшої долі закладу озвучували його працівники, то, за словами Тетяни Василівни, такі плани їй невідомі.

– Через кризу інвестори не пристають і на кращі пропозиції. А для реконструкції корпусів на вул. Максимовича, 6, де десятки років перебували хворі на туберкульоз, потрібні величезні гроші, причому хтозна, чи це дасть змогу їх знезаразити. Втім, про подальшу долю приміщень можна буде вести мову тільки після їх передачі, – додає Т. Шпак.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення