Вівторок, 11 серпня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

В Чернівцях на ремонт закрили пологовий будинок

В Чернівцях на ремонт закрили пологовий будинок В Чернівцях на ремонт закрили пологовий будинок
У відповідності до наказу управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради «Про проведення планового поточного ремонту та дезінфекції в МКМУ «Клінічний пологовий будинок №2» від 20.07.2017 №170, з 4 по 20 серпня 2017 року відповідна установа закривається.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу міської ради.

На час закриття установи надання медичної допомоги вагітним, породіллям, новонародженим та гінекологічним хворим мешканкам Чернівців і районів області, що потребують надання медичної допомоги на ІІІ рівні буде здійснювати КМУ «Міський клінічний пологовий будинок №1», який вже відкрився після проведення ремонту та заключної дезінфекції.

Відповідно до наказу департаменту охорони здоров’я обласної облдержадміністрації від 27.07.2017 №404 «Про організацію стаціонарної акушерської допомоги вагітним та роділлям» буде проведено скерування вагітних високого ризику материнських та перинатальних ускладнень з районів області за попереднім погодженням тільки в КМУ «Міський клінічний пологовий будинок №1».

Довідка Міський клінічний пологовий будинок №2 у Чернівцях знаходиться за адресою: вулиця Рівненська, 8
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення