Середа, 26 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині лікарі вперше зробили унікальну операцію на серці (фото)

На Буковині лікарі вперше зробили унікальну операцію на серці (фото)
06.09.2017 року лікарі КМУ «Чернівецький обласний клінічний кардіологічний диспансер» вперше в Чернівецькій області імплантували пацієнту кардіовертер-дефібрилятор, що є суттєвим кроком в розвитку кардіохірургічної допомоги населенню нашої області.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу Чернівецького кардіодиспансеру.

P.S. Кардіовертер-дефібрилятор – це ком'пютеризований прилад, який відстежує та знімає напади життєвозагрозливих аритмій які призводять до розвитку раптової серцевої смерті.

Система КД складається з електрода або електродів (в залежності від модифікації), які заводяться та фіксуються в серці людини, та безпосередньо приладу, який розміщується під шкірою в грудній ділянці і до якого під’єднані вище вказані електроди. Функції КД наступні: постійний контроль за роботою серця, збір параметрів роботи серця та в разі виникнення нападу життєвозагрозливої аритмії проведення лікування.

Це як «подушка» безпеки в автомобілі. Вона нам не потрібна поки не настане загрозлива ситуація. Так, КД не виліковує аритмію, не попереджає її напади – він діє при настанні епізоду раптової серцевої смерті. Його задача контролювати ритм та зняти напад при виникненні загрози. Пацієнт з КД працює, спілкується, живе, тільки в нього в грудях «бригада швидкої допомоги» в режимі 24/7.

Фото

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення