П'ятниця, 03 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Діти на Буковині почали хворіти на вітрянку

Діти на Буковині почали хворіти на вітрянку
Діти на Буковині почали хворіти на вітрянку.

При проведенні епідеміологічного розслідування випадку вірусного гепатиту А встановлюється місце імовірного зараження

За період з 10 по 16 листопада до Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» з лікувально-профілактичних закладів області надійшло – 197 екстрених повідомлень про інфекційні та паразитарні захворювання.

Серед захворілих частка дітей до 18 років становить 74,1%, повідомляють у відомстві. Зареєстровано 9 випадків вірусного гепатиту, із них 5 випадків вірусного хронічного гепатиту С, 3 випадки вірусного гепатиту неуточненої етіології та 1 випадок вірусного гепатиту А.

При проведенні епідеміологічного розслідування випадку вірусного гепатиту «А» встановлюється місце імовірного зараження та фактори передачі збудника. З метою недопущення подальшого розповсюдження збудника хвороби проведено заключна дезінфекція в домашньому осередку.

Заходи в осередках щодо встановлення місця імовірного зараження вірусним гепатитом продовжуються. Інфекцій з повітряним механізмом передачі серед дітей до 18 років зареєстровано: 37 випадків вітряної віспи, 30 випадків кору, 3 випадки скарлатини та 2 випадки кашлюку.

Зареєстровано 31 випадок паразитарних захворювань, з них 90,3 % серед дітей до 18 років. В осередках ентеробіозу та аскаридозу за місцем проживання досліджувались проби з навколишнього середовища та проведено обстеження контактних осіб.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення