Середа, 29 вересня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

У Чернівцях студентів ЧНУ змушують укладати угоди з лікарями студентської поліклініки

У Чернівцях студентів ЧНУ змушують укладати угоди з лікарями студентської поліклініки
У Чернівцях студентів ЧНУ змушують укладати угоди з лікарями студентської поліклініки.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на відповідні оголошення, які з’явилися на різних факультетах.

У Чернівцях у ЧНУ виникла ситуація, коли адміністрація вузу наполегливо рекомендує студентам укладати угоди з лікарями місцевої студентської поліклініки.

Студентів попередили - якщо вони не підпишуть угоду з лікарями студентської поліклініки, лікарняні студентів не будуть прийматися і вважатимуться недійсними.

"Все це - порушення. Пацієнти повинні знати, що немає такого поняття, як дільничний лікар. Вони можуть обрати якого завгодно лікаря. Щодо ситуації в університетах, то не існує вже студентської поліклініки і студенти теж можуть вибирати лікаря за власним бажанням", - зазначила активіст Наталя Гусак.

У Міністерстві охорони здоров’я закликають громадян повідомляти про проблеми, які виникають під час вибору лікаря чи підписання декларації, на урядову "гарячу лінію" за безкоштовним номером 15-45. Також з цього приводу можна звертатися до головних лікарів, в управління або департамент охорони здоров’я.
Оцінити матеріал:
(4 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Світлана
Це неправда...студ ентська поліклініка є і саме вона обслуговує всіх студентів...а оголошення це інформація про лікаря..яка не примушує жодного студента підписувати декларації... Це їхній вибір....Чомусь у багатоповерхови х будинках такі самі оголошення вже висять 3 місяці нічого...а тут злочин....Студе нти розумні свідомі громадяни зробл ть вільний та правильний вибір...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Я
Так отож, зроблять. І такі оголошення тільки відштовхують і насторожують. Якщо лікар вдається до таких жалюгідних маніпуляцій, значить до нього ніхто лікуватися не хоче йти і він чіпляється за будь-яку можливість набрати пацієнтів.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 Анатолій
Звертаюсь до журналістів МБ та занадто "пильних" чернівчан.
1. Де у тексті оголошення ви прочитали про "Підписання декларації"?
2. Чому така увага саме до студентів, у той час, коли все місто заліплене "папірцями" про підпис декларацій.
3. Чи звертались ви до адміністрації закладу за розїясненням?
4. Кому це вигідно?
Висновки робіть самі.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Ваня
Толiк ти дурак?
1. В оголошеннi написано що необхiдно прийти (не рекоменують) з копiэю паспорта та iд. кодом до лiкаря Людмили Михайлiвни. Для чого з документами? Дурному понятно - пiдписати декларацiю.
2. А скiльки папрiцiв в Унiверситетах? В мiстi мусор клеять i нiхто туда не дивиться, а в унiверситетi дивляться, тому що будь що не клеять!!
3. Пора би уже. I якi пояснення? Тому що так краще буде студентам i бла-бла... Скорiше не за пояснення буде а виправдовування.
4. Вигiдно Людмилi Михайлiвнi i мед. закладу в якому вона "мутить бабки", люди просто так не йдуть, а на студентах можна i нагрiтись...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 Світлана
Навчальні заклади рекомендують... підкреслюю-"рек омендують"...пе вний заклад , з багатьох причин..по перше- дуже багато студентів іногородніх і підписавши декларацію вдома а проживаючи в гуртожитках при захворюванні виклик лікаря неможливий з іншого району а то і області....по-д руге - при виникненні епідемії грипу..чи кору та інших інфекцій..цілі групи потрібно обстежувати...щ еплювати та оглядати..це приїде 30 різних лікарів кожного студента пеаної групи проводити профілактичні заходи з контактними.... .де логіка?Тому навчальному закладу вигідно обслуговуватися в одному закладі..тому що профілактичні огляди студентів...про філактичні щеплення..та флюорографія проводилися одним закладом..оскіл ьки це організовані колективи ...і тільки 2 заклали в місті надає своїх медпрацівників для роботи на медпунктах шкіл та вузів
От і обирайте....
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Roman Fed
Было бы логично анулировать все декларации с данным врачом, а ответственного за размещение данной брошурки в университете уволить!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Ваня
Правильно!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення