Субота, 06 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях сім медичних закладів реорганізують шляхом перетворення у комунальні некомерційні підприємства

У Чернівцях сім медичних закладів реорганізують шляхом перетворення у комунальні некомерційні підприємства
У Чернівцях сім медичних закладів реорганізують шляхом перетворення у комунальні некомерційні підприємства.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу ратуші.

У Чернівцях сім комунальних медичних закладів оптимізують шляхом перетворення у комунальні некомерційні підприємства. Таке рішення ухвалило 29 депутатів міської ради з метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, розширення можливостей щодо його доступності та якості, ефективного використання кадрового потенціалу, підвищення ефективності використання бюджетних коштів.

Зазначається, що "Міську поліклініку №1", "Міську поліклініку №2", "Міську поліклініку №3", "Міську поліклініку №5", "Міську дитячу поліклініку", "Центр первинної медико-санітарної допомоги "Роша" та "Центр первинної медико-санітарної допомоги "Садгора" – реорганізують шляхом перетворення у комунальні некомерційні підприємства.

Слід зазначити, що клінічну лікарню №2 реорганізували шляхом приєднання до міської лікарні №1. Згідно з рішенням буде створено комісії з реорганізації шляхом перетворення медичних установ та затверджено персональний склад цих комісій та їх голів, які протягом трьох робочих днів з дати прийняття рішення мають письмово повідомити державного реєстратора про рішення щодо припинення діяльності медичних установ, подати документи, необхідні для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів.

Також буде вжито заходи щодо виявлення кредиторів і боржників. Про припинення юридичної особи їх буде повідомлено письмово. Буде проведено інвентаризацію майна реорганізованих медичних установ.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення