П'ятниця, 22 лютого 2019p.
МОРЕ ГРОШЕЙ UA
Loading...
Оксфорд Медікал проктолог

Буковинських неврологів відзначили рідкісною європейською нагородою

Буковинських неврологів відзначили рідкісною європейською нагородою
Буковинських неврологів відзначили рідкісною європейською нагородою.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Департамент охорони здоров’я Чернівецької ОДА.

Фахівці центру невідкладної неврології Лікарні швидкої медичної допомоги – Університетської лікарні цьогоріч отримали рідкісну престижну нагороду «Дух досконалості» від європейського проекту Ініціатива Angels та Європейської організації боротьби з інсультом (ESO). В Україні аналогічну відзнаку мають тільки неврологи Вінниччини.

Як розповідає завідувач центру невідкладної неврології ЛШМД, провідний експерт Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА за фахом «Неврологія», кандидат медичних наук Анна Вакарчук, на цю відзнаку претендували 120 номінантів із 60 країн світу. Однак щороку «Дух досконалості» отримують тільки п’ять кращих медиків за якісне надання медичної допомоги хворим з гострими порушеннями мозкового кровообігу.

Буковинських неврологів відзначили рідкісною європейською нагородою – «Дух досконалості» мені вручили під час ІV конгресу Європейської організації боротьби з інсультом, незадовго до відзначення 15-річчя створення нашого центру невідкладної неврології. На номінацію заявку подавала, однак до останньої хвилини не знала, що потраплю в п’ятірку нагороджених.

Тож відзнака стала приємних сюрпризом для мене та колективу центру. Отримали її безпосередньо за командну роботу та вміння комунікувати при наданні допомоги пацієнтам з інсультом. Найбільше європейців вразило те, що в області було проведено чимало роботи щодо покращення та осучаснення надання невідкладної неврологічної допомоги за короткий період часу, – каже Анна Вакарчук. За інформацією експерта, менш ніж за рік на Буковині було відпрацьовано клінічний маршрут пацієнтів з гострими порушеннями мозкового кровообігу.

Це досить важливо, адже від чітко продуманої побудови клінічного маршруту залежить якість організації взаємодії усіх медичних служби та своєчасне надання медичної допомоги такому пацієнту. Зокрема, можливість застосування сучасних лікувальних методик – тромболітичної терапії, яка не тільки зберігає життя хворому, а дозволяє уникнути інвалідності, до якої може призвести інсульт. – Аби налагодити роботу з надання якісної медичної допомоги пацієнтам з інсультами, їздила у кожний район області, вивчала ситуацію й самотужки «проходила» створений клінічний маршрут.

Необхідно було побути в ролі пацієнта і вивчити найменші деталі та особливості кожного району, щоб врахувати їх при роботі з людиною, яка має гостре порушення мозкового кровообігу. Адже під час надання допомоги пацієнту з такою патологією цінним є час. Тож усі служби мають працювати як швейцарський годинник, – відзначає фахівець.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення