Четвер, 24 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях міська дитяча поліклініка змінила умови запису до лікарів

У Чернівцях міська дитяча поліклініка змінила умови запису до лікарів
У Чернівцях міська дитяча поліклініка змінила умови запису до лікарів.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на допис на сторінці поліклініки.

У Чернівцях адміністрація міської дитячої поліклініки повідомила про зміну умов запису пацієнтів до лікарів медзакладу. Зокрема, зазначається, що з 1 липня припинив роботу офіційний сайт медустанови mdp.cv.ua

"З 08.07.2019р. діє офіційний інформаційний сайт підприємства - адреса mdp.cv.ua, де можна отримати повну інформацію про підприємство та графіки роботи лікарів.

Про запис до лікарів-педіатрів (первинна мережа) та лікарів-спеціалістів (вторинна мережа) інформуємо нижче", – йдеться у повідомленні. Запис на первинну мережу Записатись до лікарів-педіатрів (первинна мережа), з якими ви уклали декларації можна лише на сайті helsi.me або безпосередньо по мобільному телефону лікаря чи його медичної сестри.

Покрокова інструкція запису на сайті helsi.me:

1. Оберіть з випадаючого списку м.Чернівці
2. Натисніть на вікно "Клініка" та з випадаючого списку оберіть КНП "Міська дитяча поліклініка"
3. Натисніть на вікно КНП "Міська дитяча поліклініка", із списку оберіть прізвище лікаря, з яким уклали декларацію.
4. Оберіть зручну дату та час і дотримуючись вимог, запишіть дитину.

Увага! До лікарів вторинної ланки (лікарі-спеціалісти) ви можете потрапити лише за направленням лікаря-педіатра чи сімейного лікаря, з яким уклали декларацію.

Запис на вторинну мережу за направленням лікаря-педіатра
Запис до лікарів-спеціалістів здійснює сестра медична або лікар-педіатр нашого підприємства безпосередньо під час свого прийому
Запис на вторинну мережу за направленням сімейного лікаря

У зв’язку з тим, що з 01.07.2019р. медична інформаційна система Хелсі через синхронізацію закладів міста на сайті helsi.pro тимчасово заблокована для закладів сімейної медицини, тому в липні 2019р., запис до лікарів-спеціалістів нашої поліклініки здійснює довідкова КНП "Міська дитяча поліклініка" за наявності письмового направленням безпосередньо при зверненні або через телефони довідкової поліклініки 54-75-48 та 51-49-67.

Після синхронізації сімейні лікарі підприємств нашого міста зможуть самостійно записати дітей до спеціалістів вторинної ланки нашої поліклініки через систему Хелсі, сайт helsi.pro.

Також можна ознайомитись з графіками прийому лікарів-спеціалістів на сайті helsi.me, через який Ви записуєтесь до лікарів первинної мережі.


Запис на лабораторне обстеження, УЗД діагностику, ЕКГ та інш. проводиться тільки лікарями-спеціалістами поліклініки.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення