Середа, 12 травня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Медики виписали двох пацієнток, яким вперше на Буковині провели операції на відкритому серці

Медики виписали двох пацієнток, яким вперше на Буковині провели операції на відкритому серці
Медики виписали двох пацієнток, яким вперше на Буковині провели операції на відкритому серці.

Про це повідомляє Буковинська правда з посиланням на інфрпмацію з Чернівецької обласної клінічної лікарні.

Обох буковинок, що стали першими пацієнтками в Чернівецькій області, яким провели операції на відкритому серці в обласній лікарні, медики виписали додому.

У жовтні в ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня" вперше на Буковині були проведені операції на відкритому серці зі штучним кровообігом.

"Ця подія стала для Чернівецької області історичною, адже поклала початок місцевій кардіохірургії. Для пацієнтів із серцево-судинними патологіями це означає, що потрібна їм медична допомога стала більш наближеною й доступною. Мешканцям Буковини, які потребують складних оперативних втручань на серці, більше не доведеться їхати до Києва, аби отримати життєво необхідне лікування", – йдеться у повідомленні.

Пані Наталія та пані Маргарита, які стали першопрохідцями буковинської кардіохірургії, перед випискою поділились враженнями від пережитого та розповіли про самопочуття.

"Хвороба приносила дискомфорт й 16 років обтяжувала життя. Операцію все відкладала, оскільки її можна було зробити тільки в Києві. Завжди була така думка, що піду оперуватись тоді, коли це вже буде доступно в Чернівцях. І ось дочекалась такої нагоди. Спершу хвилювалась, однак після того, як дізналась, що проводити операцію приїдуть київські кардіохірурги, більше не вагалась, - розповідає пані Наталія.

- Складними був перший день після операції, поки приходила до тями. А на другий день лікарі мене вже посадили. Наразі почуваюсь нормально. Відчуваю, що самопочуття дедалі покращується. Самостійно ходжу коридором".

"У Київ не збиралась їхати на операцію. Осмілилась тільки тому, що це можна було зробити у нас в Чернівцях. І не шкодую, - ділиться пережитим пані Маргарита.

- Звичайно, дуже переживала, але лікарі мене заспокоїли. Завдячуючи нашим лікарям, я вже почуваюсь добре. Намагаюсь більше рухатись й ходити. Сподіваюсь, все буде добре".

Раніше повідомлялося, що в Чернівцях 16 жовтня вперше провели оперативні втручання на відкритому серці дорослій пацієнтці. Київські кардіохірурги спільно з хірургами Чернівецької обласної клінічної лікарні провели пластику та заміну клапанів серця.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення