П'ятниця, 03 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

В Чернівецькому СІЗО розповідали про надання медичної допомоги (фото) допомоги

16 січня 2013 р. в Чернівецькому слідчому ізоляторі відбулися навчання особового складу щодо надання потерпілим екстреної медичної допомоги.

Специфіка роботи пенітенціаріїв полягає не лише в організації надійної охорони та режиму тримання засуджених та ув'язнених, а й в попередженні та припиненні з їх боку протиправних дій, забезпеченні їх особистої безпеки, безпеки персоналу. Відповідно кожний працівник установи повинен допомогти людині, у тому числі за потреби надати першу медичну допомогу, мінімізувати наслідки нещастя.

З цією метою начальник пункту охорони здоров'я Територіального управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Чернівецькій області капітан служби цивільного захисту Світлана Мойсова розповіла співробітникам Чернівецького СІЗО про види, мету, принципи надання першої медичної допомоги, в тому числі надання допомоги при термічних опіках у випадку виникнення пожежі, у разі ураження електричним струмом. Крім того, зважаючи на складні погодні умови, співробітник служби цивільного захисту приділила особливу увагу правилам безпечного поводження при низькій температурі навколишнього середовища та надання першої медичної допомоги особам, які постраждали від обмороження або переохолодження.

Пенітенціаріям також нагадали, чим саме повинна бути укомплектована аптечка, щоб за потреби вона змогла стати в пригоді. А по завершенні заходу співробітники ізолятора відвідали музей пожежно – рятувальної справи територіального управління Державної служби надзвичайних ситуацій в Чернівецькій області. Серед експонатів музею пенітенціарії побачили раритетну техніку, фотодокументи, зразки форменого одягу вогнеборців, ознайомились з історією пожежно-рятувальної служби Буковини.

Ст. інспектор по взаємодії із ЗМІ та ЗГ відділу ДПтСУ в Чернівецькій області капітан внутрішньої служби М.О. Лазенко

Фото

Оцінити матеріал:
(4 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення