Вівторок, 19 січня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівецькій дитячій лікарні відкрили три нових відділення

У Чернівецькій дитячій лікарні відкрили три нових відділення
У Чернівецькій дитячій лікарні відкрили три нових відділення.

У Чернівцях в міській дитячій клінічній лікарні відкрили три нових відділення.

Про це 17 грудня, повідомили під час брифінгу в дитячій клінічній лікарні.

За словами головного лікаря міської клінічної лікарні Сергія Сторожука, в лікарні запрацює відділення невідкладних станів, ортопедичне та травматологічне відділення та відділення паталогії новонароджених.

"З першого січня на них вже буде державний статистичний звіт. Вони вже потихеньку почали працювати, зараз формуються колективи, збирається обладнання та інвентар. З відділення травматології працівники поїхали в Хмельницький, щоб подивитися як там працює відділення", - зазначає Сергій Миколайович.

Нові відділення знаходяться в хірургічному корпусі, на четвертому поверсі ортопедія та травматологія, на третьому поверсі відділення паталогій новонароджених поруч з реанімаційним відділенням, в цокольному приміщенні - відділення невідкладних станів. "Відділення невідкладних станів буде складатися з чотирьох блоків.

Перший - це первинна реанімація з перших хвилин, коли дитину доскавляють в лікарню буде можливість надавати невідкладну допомогу, це киснева підтримка, штучна вентиляція легень, серцева реанімація, відновлення кровообігу, все невідкладне обстеження.

Другий блок - приймальний покій, тут будуть лікуватися діти, які не потребують невідкладної допомоги.

Третій блок - безкоштовна дитяча консультація хірургічного і педіатричного профілю. І четвертий - це травмпункт", - каже пан Сергій.

Поки тут відкрили один блок дитячої консультації, адже з першого січня лікарня отримає транш європейського гранту на один мільйон євро. На ці кошти тут зробялять реконструкцію та оснащення. Він також розповідає, що у відділенні ортопедії та травматології дітям надаватиметься допомога з усього діапазону ортопедичних та травматологічних операції, допомоги, реабілітації, виходжування, етапного та хірургічного лікування. Відділення паталогії новонароджених створене для дітей, які перенесли хірургічну операцію у періоді новонародженості, народилися з вродженими вадами чи набутими захворюваннями в перинатальному періоді.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)
...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Схожі матеріали (за тегом)

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення