Середа, 21 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

У Чернівецькій лікарні провели операції за допомогою 3D-візуалізації

У Чернівецькій лікарні провели операції за допомогою 3D-візуалізації
У Чернівецькій лікарні провели операції за допомогою 3D-візуалізації.

Про це інформує Буковинська праада з посиланням на сторінку медзакладу у соцмережі.

У Чернівцях медики обласної клінічної лікарні провели операції за допомогою 3D-візуалізації.

Зазначається, що в лікарні провели ряд хірургічних втручань із застосуванням нової системи візуалізації Aesculap Einstein Vision 3D, німецького виробництва, яка проходила апробацію в обласні лікарні.

Так, використовуючи систему 3D відеокамер, хірурги провели три лапароскопічні холецистектомії з приводу гострих калькульозних холециститів. Всі операції пройшли успішно й швидко, адже, як розповідають хірурги, сучасне ендоскопічне обладнання суттєво полегшує роботу.

"3D зображення, яке через спеціальні окуляри при використанні цієї відеосистеми може бачити хірург, дозволяє йому більш чітко орієнтуватись в об’ємі, структурі органів і тканин та в просторі під час лапароскопічної операції. Коли хірург оперує звичайним лапароскопом, то бачить скісне зображення і тільки інтуїтивно орієнтується у величині, структурі органів, котрі знаходяться в заритому просторі, - каже в. о. медичного директора з хірургічної роботи ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня" Олег Харабара. – 3D візуалізація дає відчуття об’єму і простору, як при звичайній відкритій операції, розширює можливості хірурга, полегшує роботу, пришвидшує оперативне втручання й полегшує його перебіг для пацієнта".

"Роль сучасних технологій в наданні медичної допомоги важко переоцінити. Медобладнання має суттєве значення для якісної роботи медиків, тож намагаємось використовувати всі можливості для осучаснення, вдосконалення та оптимізації робочого процесу наших лікарів. Завдяки тому, що наш медзаклад визначений опорним в області й наразі залучений крайовою владою до реалізації різних державних, президентських та місцевих програм, маємо нагоду оновлення матеріально-технічної бази. Крім того, працюємо над залученням закордонних інвестицій. Тож сподіваюсь, що зможемо віднайти кошти на придбання цієї найсучаснішої відеосистеми для нашої лікарні", - відзначає в. о. генерального директора ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня" Сергій Цинтар.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)
...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Сергей Владимирович
Ничто так не разъединяет, как деньги, ничто так не объединяет, как их отсутствие.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Схожі матеріали (за тегом)

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення