Неділя, 29 травня 2022p.
Оксфорд Медікал варикоз

У дитячій лікарні Чернівців створять відділення невідкладних станів (фото)

У дитячій лікарні Чернівців створять відділення невідкладних станів (фото)
У дитячій лікарні Чернівців створять відділення невідкладних станів.

Про це повідомляє Буковинська правда з посиланням на управління охорони здоров'я Чернівецької міської ради.

На території Чернівецької області та Сучавського повіту розпочалась реалізація проекту "Невідкладна допомога для дітей транскордонного регіону".

Проект фінансується в рамках спільної оперативної програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства "Румунія-Україна 2014-2020".

Головним бенефіціаром проекту є КНП "Міська дитяча клінічна лікарня Чернівецької міської ради". Партнером виступає Сучавський госпіталь ургентної допомоги "Sf. IOAN CEL NOU".

"Бюджет проекту складає 1 млн. 321 тис. 412 євро, з яких Європейський Союз фінансує 1 млн. 189 тис. 252 євро, а це – 90% загальної вартості. Більша частина коштів – 1 млн. євро – піде на створення відділення невідкладних станів у міській дитячій лікарні Чернівців, оснащення його сучасним обладнанням. Решта коштів буде витрачено на придбання автомобіля невідкладної медичної допомоги для Сучавського госпіталю ургентної допомоги", - розповіла на презентації проекту Ірина-Лоредана Стенкулеску.

У міській дитячій лікарні до створення такого відділення готувалися ще з моменту будівництва хірургічного корпусу. Для цього навіть спланували так званий "нульовий" поверх, до якого добудують термоблок, куди зможуть заїжджати реанімобілі.

"Створення відділення невідкладних станів відкриє нові можливості надання більш якісної медичної допомоги дітям. Зокрема, маленькому пацієнту, який тільки поступив, одразу надаватиметься весь спектр діагностики та лікування, - розповів Сергій Сторожук, ген директор КНП "Міська дитяча клінічна лікарня".

- Медичний персонал повністю готовий до роботи в Emergency Department. Пацієнт, за необхідності, зможе перебувати у цьому відділення до 2-х діб". Тривалість реалізації проекту – 24 місяці (13 лютого 2021 – 12 лютого 2023).

Реконструкція та створення нового інноваційного відділення невідкладних станів у дитячій лікарні Чернівців заплановане на кінець 2021 – початок 2022 року. Відділення буде оснащене сучасним медичним обладнанням, що відповідає європейським стандартам. Також впродовж проекту заплановані спільні тренінги та стажування українських та румунських лікарів партнерських лікарень та впровадження телемедицини на транскордонному рівні.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Бабушка
Рано или поздно каждый мужчина становится перед выбором: смешно пошутить или поебаться.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення