Четвер, 11 серпня 2022p.
Оксфорд Медікал варикоз

Одна з найбільших поліклінік Чернівців отримала нове обладнання

Одна з найбільших поліклінік Чернівців отримала нове обладнання
Одна з найбільших поліклінік Чернівців отримала нове обладнання.

Про це повідомляє Буковинська правда з посиланням на управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради.

Міська полікілінка №1 придбала дороговартісне обладнання і тепер надаватиме пацієнтам нові медичні послуги.

Міська поліклініка №1 розпочала виконувати гастровідеоскопію на новому сучасному обладнанні. А незабаром готуються також впроваджувати і колоноскопію.

Медичний заклад за кошти, отримані від НСЗУ, придбав відеоендоскоп DEFINA EPK-3000. Маючи направлення від сімейного лікаря, тут можна пройти обстеження абсолютно безкоштовно.

"Досі ми працювали на адаптованому фібровідеоскопі. А тепер маємо сучасний апарат, що забезпечує бездоганну якість зображенні і, відповідно, дозволяє виявити будь-яку патологію та епітеліальні зміни. Завдяки зміні фільтрів світла, є можливість краще деталізувати слизову оболонку, зокрема, і вчасно діагностувати передракові зміни", - розповідає Ольга Курявенко, хірург-ендоскопіст міської поліклініки №1.

Вартість нового обладнання – 2,5 млн. грн. Ці кошти поліклініка заробила самостійно завдяки послугам, що фінансуються НСЗУ. Разом із відеоскопом придбали електрохірургічний блок.

"Під час колоноскопії ми будемо забирати аденоми і проводити профілактику колоректального раку на ранніх етапах. Це все робиться амбулаторно і не потребує госпіталізації", - зазначає Ольга Курявенко.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення