Середа, 19 січня 2022p.
Оксфорд Медікал варикоз

Інфекціоністка з Чернівців заявила, що керівництво області навмисне подає у МОЗ неправдиві звіти щодо коронавірусу

Інфекціоністка з Чернівців заявила, що керівництво області навмисне подає у МОЗ неправдиві звіти щодо коронавірусу
Інфекціоністка з Чернівців заявила, що керівництво області навмисне подає у МОЗ неправдиві звіти щодо коронавірусу.

Про це повідомляє Буковинська правда з посиланням на Ольгу Кобевко, яка про це сказала у прямому ефірі програми "Велика політика".

Інфекціоністка із Чернівців Ольга Кобевко заявила, що керівництво області навмисне подає у МОЗ неправдиві звіти, аби показати зниження кількості госпіталізацій хворих на коронавірус.

За її словами, насправді медзаклади переповнені, а на одного лікаря припадає понад 100 пацієнтів.

"Ті звіти, які подаються на міністерство з області керівниками з ОДА, вони гарно прикрашені. Тобто в усному порядку, в телефонному режимі може бути дзвінок до керівника лікарні і говорять: "Сьогодні у вас збільшено на 25 ліжок". Це для того, щоб у звіт подати процент наповненості лікарні менший, а насправді ми переповнені вже давно. Ми ще з серпня у піковому моменті, наші відділення переповнені. У нас бувають чергування, коли один лікар залишається на більше ніж 100, 120 пацієнтів", – наголошує лікарка.

Вона пояснила, що кількість ліжок штучно збільшена.

"Штучно збільшена кількість "примарних" ліжок призводить до того, що "швидкі" везуть до нас пацієнтів, бо по звіту в них написано, що у нас ще є 20 ліжок вільних, а насправді в нас немає медичного ресурсу, щоб забезпечити цих пацієнтів допомогою. Про яку якість лікування можна говорити?".

Ольга Кобевко зазначила, що спочатку треба думати про те, на скільки можна розрахувати в якомусь певному закладі кількість точок дотації кисню, і чи забезпечить той кисень, який буде постачатися, всіх пацієнтів.

"Збільшення подачі кисню для інших зменшить подачу для тих, хто вже є в стаціонарі, і це призведе до ускладнень і високої летальності, але у звітах заступниці голови ОДА з медичних питань показано, яка вона молодець, що "ефективно" працює в області й у нас знижена госпіталізація в стаціонари. Неправда, у нас перенаповнені стаціонари, ми виснажені, уже на останніх краплях працюють медики, у нас резерву немає", – переконує О. Кобевко.

Відео

Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Сергей Савельев
«Власти Москвы усовершенствуют слежение за людьми по смартфонам. Для получения подробной отчётности о передвижениях людей - объявлен тендер на 405 млн руб.»

А может, настало время усовершенствова ть слежение по смартфонам за властями, бесцеремонно разбазаривающим и бюджетные деньги?!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення