Вівторок, 06 червня 2023p.

Кінотеатри

Оксфорд Медікал варикоз

На Буковині помер відомий хірург

На Буковині помер відомий хірург
На Буковині помер відомий хірург.

Про це повідомляє Буковинська правда з посиланням на Буковинський державний медичний університет.

На Буковині передчасно пішов із життя доцент кафедри хірургії №1 Михайло Іванович Шеремет, доктор медичних наук, хірург вищої категорії.

"Михайло розпочав свій шлях становлення саме в БДМУ, пройшов шлях від студента до доцента кафедри. Завжди чуйний та чуючий, добрий батько та уважний чоловік. Щирий у спілкуванні з колегами, новатор в науці та практиці, цікавий викладач. Він назавжди залишиться у нашій пам’яті як людина щира і доброзичлива, яка пройшла свій земний шлях з добром у серці до людей та з любов’ю до своєї справи", – розповідають колеги Михайла Івановича.

Вічна та світла пам’ять!

Михайло Іванович завершив навчання у Буковинській державній медичній академії в 1998 році. З 2000 по 2002 рік навчався в клінічній ординатурі на базі кафедри хірургії. З вересня 2016 року працював на посаді доцента кафедри хірургії №1. У 2006 році захистив кандидатську дисертацію "Комплексне лікування вузлових форм зоба та профілактика післяопераційних ускладнень". Автор понад 170 друкованих робіт, 6 монографій, 14 деклараційних патентів та 6 раціоналізаторських пропозицій. Неодноразово виступав з науковими доповідями на Міжнародних та Всеукраїнських з’їздах хірургів, конференціях та симпозіумах. Член асоціації хірургів та ендокринологів Чернівецької області, Асоціації ендокринних хірургів України, Балканського медичного товариства, член редакційної колегії наукового часопису "JOURNAL of MEDICINE and LIFE" (Румунія). У 2019 році захистив докторську дисертацію на тему: "Оптимізація діагностики, хірургічного лікування та прогнозування перебігу вузлового зобу на тлі автоімунного тиреоїдиту з урахуванням молекулярно-генетичних предикторів". Пройшов стажування по ендокринній хірургії на базі НМАПО імені П.Л. Шупика. Хірург вищої категорії. У клініці займався проблемами хірургічного лікування патології щитоподібної залози. Вперше на Буковині впровадив малоінвазивні методи діагностики та хірургічного лікування вузлових форм зоба. Також виконував лапароскопічні оперативні втручання на органах черевної порожнини.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення