Четвер, 27 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Кількість загиблих на воді збільшується з кожним днем

Щорічно з настанням літнього сезону мають місце непоодинокі випадки загибелі людей на водоймищах області, відзначив під час нинішньої апаратної наради начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Анатолій Дудка.

 За його словами, станом на 28 травня в області на воді загинуло 6 осіб, з них одна дитина. З метою запобігання і попередження подальших можливих нещасних випадків на водних об'єктах області та підвищення ефективності проведення рятувально-водолазних робіт на воді у весняно-літній період голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв підписав розпорядження «Про попередження виникнення можливих надзвичайних ситуацій, травмування та загибелі людей на водних об’єктах області у весняно-літній період 2012 року. Як відзначив Анатолій Дудка, питання невідкладних заходів із запобігання загибелі людей на водних об’єктах у весняно-літній період 2012 року розглядалося нещодавно під час чергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  За результатами доповідей з урахуванням обговорення зазначеного питання та з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій на водних об’єктах комісією були прийняті відповідні рішення, зокрема щодо паспортизації місць масового відпочинку, пляжів, пунктів прокату та водоймищ, встановлення попереджувальних заборонних знаків, вивчення питання щодо встановлення рятувальних постів на території водойми по вулиці Нововінницькій та у місцях стихійного відпочинку людей на річці Дністер тощо Також в області діє «Комплексна соціальна програма розвитку цивільного захисту, системи аварійно-рятувального обслуговування, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації в Чернівецькій області на 2011-2013 роки».

  Основне завдання Програми – організація та забезпечення профілактики загибелі людей, виникнення надзвичайних ситуацій на водних об’єктах, проведення рятування людей та водолазно-рятувальних заходів. Підсумовуючи Анатолій Дудка зазначив, що питання убезпечення людей від нещасних випадків на воді у весняно-літній період перебуває на постійному контролі обласної державної адміністрації. Водночас посадовець нагадав, що безпека буковинців залежить в першу чергу від них самих, позаяк основними причинами загибелі людей на воді, на жаль, залишаються порушення елементарних правил поведінки, купання в нетверезому стані, купання у не відведених для цього місцях, запливання на далекі дистанції, залишення дітей без нагляду дорослих.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення