Вівторок, 07 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У період святкування Великодня поблизу храмів та церков чергуватимуть чернівецькі рятувальники

Напередодні Великодня працівниками Чернівецького міського відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області були проведені планові перевірки культових споруд із метою здійснення контролю за дотриманням пожежної безпеки.

В першу чергу, була приділена увага щодо наявності первинних засобів пожежогасіння та запасних виходів. У переддень релігійних свят численні віруючі при проведенні релігійних обрядів обов’язково використовують свічки, які несуть підвищену пожежонебезпеку, повідомляє Чернівецький міський відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

Щоб убезпечити й звести до мінімуму ризик виникнення пожеж, працівники Чернівецького міського відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області докладають до цього всіх зусиль. Настоятелям та священникам вручено листівки зі зверненням до віруючих, проводяться інструктажі усіх, хто виконує обов`язки в церкві. У період святкування Великодня поблизу храмів та церков чергуватимуть рятувальники ДСНС. 

Чернівецький міський відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій області звертається до населення: під час Найвеличнішого Християнського свята Великодня бережіть себе й своїх близьких від руйнівної сили вогню!

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +1 Olha
Виходячи з того,що в Україні хаос,самозванна влада фактично самоусунулась від керування Україною,зверта юсь до Голів міст України,до президента України В.Ф.Януковича,д о екс-президентів України Л.Кравчука,Л.Ку чми,В.Ющенка організувати Конституційні збори і взяти участь в них участь з такою Повісткою дня: 1.Довірити президенту В.Януковичу видати Указ про розпуск ВР.2.Довірити президенту В.Януковичу видати Указ про розпуск самозванного уряду.2.Предста влення В.Януковичем кандидатів в Уряд Народної довіри.3.Затвер дження Уряду Народної довіри.4. Обговорення організації майбутнього двопалатного парламенту України –кількість представників в кожній палаті,і т.д..5.Затвердж ення дати проведення виборів до обох палат парламенту. Прошу організаторів проведення Конституційних зборів запросити на них послів зарубіжних держав.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення