Неділя, 24 червня 2018p.
МОРЕ ГРОШЕЙ UA
Loading...
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях на підприємстві жінка отримала тяжкі травми руки

У Чернівцях на підприємстві жінка отримала тяжкі травми руки
На підприємстві, що розташовується в Чернівцях та спеціалізується на виготовленні готових текстильних виробів, стався нещасний випадок, що спричинив тяжкі наслідки.

Укладальник-пакувальниця отримала тяжкі травми лівої руки. Це відбулося у приміщенні виробничого цеху підприємства під час пакування на універсальній пакувальній машині ПМ -1 наматрацників.

У результаті спеціального розслідування комісія Держпраці встановила, що причиною настання нещасного випадку стали невиконання працівниками та керівниками підприємства нормативно-правових актів з охорони праці, зокрема, інструкцій з охорони праці та посадових інструкцій.

Комісія спецрозслідування розробила заходи щодо унеможливлення настання подібних нещасних випадків на даному виробництві.

Так, керівників структурних підрозділів товариства зобов’язано провести позапланові інструктажі та перевірку знань з питань охорони праці з усіма без винятку працівниками фірми. Відповідальні посадові особи мають посилити контроль за дотриманням вимог інструкцій та нормативно-правових актів з охорони праці. Особливу увагу має бути приділено технічному оснащенню виробничих цехів: обладнання має відповідати вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення