П'ятниця, 17 вересня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

У Чернівцях після серйозних травм, отриманих на Машзаводі, помер 55-річний слюсар підприємства

ТОВ "Машзавод" ТОВ "Машзавод"
www.bukpravda.cv.ua
У Чернівцях на Машзаводі, після серйозних травм, помер 55-річний слюсар підприємства.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на працівника даного підприємства.

Чоловік звинуватив відповідальних осіб підприємства, через яких серйозно травмувався і помер його колега, який працював без страховки.

Подробиці працівник виклав у листі, надіславши текст російською мовою на редакційну пошту.

"В суботу 3 березня 2018 року на території ЗАТ "Чернівецький машзавод" в цеху стався нещасний випадок. Робочий з цеху Шевченко В.Б. (55 років від народження) впав з драбини на спину. Отримав дуже сильні пошкодження внутрішніх органів, утворилася внутрішня гематома в голові. Ця людина працювала без страховки. Напарника підстарахувати взагалі не було. Кілька годин лежав без свідомості і ніхто не надавав йому медичну допомогу.
Начальство в цей час вирішувало, як приховати цю пригоду, щоб не понести заслужене покарання. Головний інженер і начальник техніки безпеки домовилися, що робочий сам без дозволу майстра поліз на драбину, а тому і сам винен. Хочуть видати за звичайну травму, тому спочатку вивезли за територію, потім вже викликали швидку допомогу (на заводі це звичайна справа). Тому травматизму немає.
Насправді, люди ламають руки, ноги, але бояться зізнатися. А в швидкій допомозі кажуть, що домашня травма. Покалічений перебував у лікарні в комі, дружина ледве зводила кінці з кінцями, щоб забезпечити уколами та ліками. Грошей на лікування від заводу не давали. Сказали, що був п'яний, тому це його проблеми. Але вчора вранці (лист від 13 березня - ред) ця людина померла не приходячи до тями.
Керівництво якби зітхнуло з полегшенням. Підлеглі заспокоїли Сідляра, що поліції, яка вже займалася цією справою, робітник не зміг нічого толком сказати (був весь час без свідомості). Майстер зміни під загрозою звільнення написав, що робочий без його дозволу пішов з дільниці, а чого він поліз на драбину - невідомо. Насправді, майстер залишив робочого самого і пішов у своїх справах, але сидіти то в тюрмі не хочеться. Свідків пригоди все одно нібито немає.
Головний інженер і начальник техніки безпеки уникнуть відповідальності. З їх вини в цехах повний бардак з технікою безпеки. Люди калічутся, а вони жирують. А зараз людина загинула. Земля йому пухом! Мені як ветерану заводу пропрацював десятки років прикро за таку несправедливість і невдячність до простих людей. Допоможіть поширити цю важливу інформацію, щоб не уникнули відповідальності винні", - йдеться в листі працівника заводу.

Як стало відомо "Буковинській правді", сьогодні слюсаря ТОВ "Машзавод" Шевченко Володимира Борисовича (13 березня 1952 року народження) поховали.

За інформацією спробували звернутися до відповідальних осіб Машзаводу, але після безуспішних спроб зконтактувати з головним інженером, отримали коментар від юриста заводу Ірини Бурми-Бежан, яка зазначила, що нічого не може повідомити щодо цієї події, адже ведеться слідство.

В поліції інформацію обіцяли надати лише після офіційного запиту, навіть не підтвердивши факт смерті.

В Держгірпромнагляді факт смерті працівника заводу підтвердили, але більше інформації нададуть лише після офіційного запиту.

Будемо очікувати коментарів від компетентних органів для підтвердження чи спростування даних фактів цієї трагедії, наведених працівником заводу.
Оцінити матеріал:
(5 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Aculov Grigoriy
Как быстро днк экспертизу делают! Ох и брехуны
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення