Четвер, 25 квітня 2019p.
МОРЕ ГРОШЕЙ UA
Loading...
Оксфорд Медікал проктолог

Як Чернівецька область готується до можливого введення воєнного стану

Як Чернівецька область готується до можливого введення воєнного стану Як Чернівецька область готується до можливого введення воєнного стану
Як Чернівецька область готується до можливого введення воєнного стану.

Про це інформує Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на комісара Чернівецького обласного військового комісаріату Віталія Чурая.

У Чернівецькій області військкомати працюють у посиленому режимі роботи у зв’язку з ймовірним введенням воєнного стану в Україні.

Віталій Чурай
зазначив, що наразі військові займаються організаційними та підготовчими заходами.

"Уточнюємо документи плану проведення мобілізації, уточнюємо списки резервістів першої і другої черги і плани територіальної оборони. Тобто, перебуваємо на стадії уточнення", - сказав Віталій Чурай.

"Усі військові комісаріати перейшли на посилений режим роботи, чекаємо прийняття рішення Верховної Ради України. Після цього буде конкретне бойове розпорядження. А поки що – організаційні та підготовчі заходи", - додав військовий комісар.

Відомо, що вчора увечері воєнний кабінет запропонував винести на розгляд Верховної Ради України питання про введення в Україні воєнного стану. Така потреба виникла у зв’язку з агресивними діями Російської Федерації проти кораблів українських ВМС. Президент Петро Порошенко підтримав введення воєнного стану.

Що таке воєнний стан?  

Це особливий правовий режим, що вводиться в країні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності, її територіальній цілісності. Воєнний стан передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню та органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози та забезпечення національної безпеки, а також тимчасове, зумовлене загрозою, обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень. За виняткових обставин воєнний стан застосовують для відновлення порядку в країні та збереження цивільної форми врядування, або для об'єднання людей у випадку військового вторгнення іншою країною.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! -2 Игорь Воронченко
Ну что же. Поздравляю уважаемые украинцы. Вы всё-таки получили дикататуру вместо демократии. Кушайте полной ложкой - Порошенко теперь вами будет править сколько захочет.Вас больше никто не спрашивает.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення