У селі на Буковині згоріла будівля з двома автівками всередині.
Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу ДСНС області.
У селі Круглик Хотинського району вчора, 8 квітня, згоріла господарська будівля з двома автомобілями всередині.
О 5:44 на пульт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини м. Хотин надійшло повідомлення про пожежу.
Місцеві мешканці побачили вогонь у сусідській господарській будівлі та одразу викликали рятувальників. Оскільки власники зберігали там чимало дерев’яних ящиків, інші речі домашнього вжитку, вогонь швидко охопив усю будівлю.
Вогнеборцям вдалося ліквідувати пожежу, але вогонь пошкодив господарську будівлю, знищив 2 легкових автомобілі та інші речі, що знаходилися всередині.
Причина пожежі наразі встановлюється.
У цей же час у Круглику інша бригада пожежників гасила пожежу в житловому будинку. Вогонь, який виник поза будинком, у місці, де люди зберігали дрова, по саманних стінах розповсюдився на дерев’яне перекриття будинку.
Площа пожежі складала 40 кв. м. Працівники Служби порятунку ліквідували пожежу та врятували від вогню 2 будівлі.
Причина пожежі встановлюється.
Прямі трансляції
Прямі трансляції ONLINE (112 Україна, NewsOne, Громадське, Еспресо, 24 канал, Прямий, 5 канал)
ЗАРАЗ У ПРЯМОМУ ЕФІРІ
Загрузка...
ОНЛАЙН Радіо
Нові блоги

