Вівторок, 07 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

14 сіл Буковини можуть позбавити статусу «зони радіологічного забруднення»

14 сіл Буковини можуть позбавити статусу «зони радіологічного забруднення»

Чотирнадцять населених пунктів Заставнівського та Кіцманського районів нашої області можуть позбавити статусу «зони радіологічного забруднення», а відтак більше 6 тисяч чорнобильців залишать без, і до того мізерних, пільг.

Вирішити це питання розумно, без галасу й мітингів вирішили ще поки пільговики. Щоб написати спеціальне звернення до кабінету міністрів України та обговорити нагальні питання зібралися у залі «Юності Буковини», повідомляє телеканал "Чернівці".  

Кілька десятків людей – усі представники сіл, яких збираються позбавити статусу «зон радіологічного забруднення» зібралися у залі «Юності Буковини», щоб вирішити, як діяти далі, розробити листа з вимогою скасувати рішення комісії, яка за словами, сільських голів та голови організації чорнобильців, й жодного дня не перебувала на території цих населених пунктів, не те, щоб проводила якісь дослідження.

Спочатку люди збиралися бунтувати, згодом же вирішили все зробити розумно як з юридичної, так і з моральної сторони. Направили листа до голови облдержадміністрації та голови обласної ради нашого краю. Чиновники, говорять люди, повністю їх підтримують, залишається лиш достукатися до верхівки, і не залишати цю справу .

Тисячі людей що проживають на території цих 14 сіл мають чорнобильські пільги, дійсно, зазначають, що вони не великі, але все ж.

Степанія Вакарчук розповідає, що як у її сімї, так і у односельчан чимало проблем зі здоров’ям. Все через радіологічне забруднення, до того ж навіть зараз дітки народжуються не здоровими. Як же можна знімати статус такої зони з цих територій. Сама має 5-ро дітей, вже й внуків 11, жінка побоюється за майбутнє своєї родини, адже лікуватись, оздоровлюватись потрібно постійно, а якщо не буде і цих пільг, то це стане не реальним.

Чорнобильці не вимагають чогось не реального, просто хочуть, щоб їхні конституційні права потерпілих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС забезпечувались і не відбирались.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення