Вівторок, 18 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Георгій Парпауца у Тарасівцях зайнявся підприємцями

В приміщенні сільської ради с.Тарасівці Новоселицького району відбулося виїзне засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, соціальних виплат та орендної плати за земельні та майнові паї під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Георгія Парпауца.

Було проведено роз’яснювальну роботу щодо повного погашення заборгованості фізичними особами – підприємцями спрощеної системи оподаткування, які проживають на території с. Тарасівці і мають невиконані зобов’язання перед бюджетом управління Пенсійного фонду України в Новоселицькому районі з доплати до єдиного соціального внеску за 2011 рік.

Заслухано 19 підприємців - боржників зі сплати внесків до Пенсійного фонду України, яким було наголошено на необхідності своєчасної сплати поточних платежів та термінового погашення заборгованості.

Згідно інформації, заборгованість з єдиного соціального внеску станом на 1 травня 2012 року складає 40,7 тис. грн. За результатами роботи комісії в рахунок погашення боргу з початку року надійшло 20 тис. грн.

Питання погашення боргів зі сплати внесків до управління Пенсійного фонду України в Новоселицькому районі заходиться на постійному контролі.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення