Середа, 27 травня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині діють спеціальні програми, які покращать жителям краю житлові умови

На Буковині діють спеціальні програми, які покращать жителям краю житлові умови

Про реалізацію в області державних житлових програм відповідно до соціальних ініціатив Президента України йшлося сьогодні, 16 вересня, на селекторній прес-конференції директора департаменту інфраструктури, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації Дмитра Павела.

За його словами, для вирішення житлових проблем розроблені програми здешевлення вартості житла, відповідно до яких буковинці можуть поліпшити свої житлові умови.

«В області діє регіональна комплексна програма будівництва-придбання житла «Доступне житло», згідно з якою жителі регіону оплачують 30% від вартості житла, а держава решту – 70%», - зазначив посадовець. Він додав, що на даний момент укладено чотири договори про надання державної підтримки в рамках програми «Доступне житло» і люди вже мешкають у власних будинках. З державного бюджету України на реалізацію цієї програми передбачено 1500 тис. гривень, вже використано 546, 7 тис. гривень. «Окрім цього, працює програма здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, та комплексна програма забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки - нею успішно скористались вже 234 сім’ї», - повідомив Дмитро Павел.

Необхідно, за словами посадовця, щоб жителі краю більше знали про ці програми і використовували їх можливості для вирішення своїх житлових проблем. У зв’язку з цим Дмитро Павел звернувся до представників ЗМІ з проханням краще інформувати буковинців про діючі житлові програми, насамперед для молоді.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення