Субота, 20 січня 2018p.
Швидко Гроші UA CPL + API
Rozetka UA
Loading...
My Credit UA CPS

Адвокатам Буковини видано 522 доручення для безоплатної допомоги затриманим особам

Сьогодні, 14 жовтня, на апаратній нараді про роботу Чернівецького обласного центру з надання безоплатної вторинної допомоги доповів його директор Аркадій Мунтяну.

За його словами, завдяки поступовому налагодженню належної взаємодії між усіма учасниками кримінального та адміністративного процесів постійно зростає навантаження Центру.

«З початку року опрацьовано 1200 повідомлень про затримання осіб, видано 522 доручення адвокатам, у тому числі 254 – для надання безоплатної вторинної допомоги особам, затриманим за підозрою у вчиненні кримінального злочину; 268 – для здійснення захисту за призначенням», - повідомив посадовець.

Як зауважив Аркадій Мунтяну, згідно з загальнодержавною статистикою, в нашій області значно менше проблемних питань, ніж в цілому по Україні - це пов’язано із меншим рівнем злочинності на Буковині та невеликою чисельністю її населення, що відображається у кількості виданих доручень адвокатам. Він також додав, що з наступного року у відповідності до перехідних положень Закону України «Про безоплатну правову допомогу» передбачено розширення сфери застосування цього закону та розширення функцій системи цієї допомоги.

«Зросте коло осіб, які будуть отримувати правову допомогу - вона буде надаватись також в цивільних та адміністративних справах. Відтак перед Центром постануть нові завдання щодо забезпечення своєчасного і в повному обсязі виконання вимог закону», - зазначив Аркадій Мунтяну.
Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Олеся
Кожна жаба хвалить своє болото... Найкорумпованіш а область, найпродажніша прокуратура, суди, все зав'язано на кумівстві...про тутешню міліцію взагалі мовчу! Якщо починати тотальну чистку, то тільки з Чернівців!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Booking.com INT
Lamoda UA
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Банк Кредит Днепр UA CPL

Опитування

Які політичні партії ви підтримуєте?
БПП Солідарність - 8%
Фронт Змін - 3.6%
Батьківщина - 9.4%
Самопоміч - 13%
Радикальна партія - 0.7%
Свобода - 8%
Опозиційний блок - 3.6%
Наш край - 0.7%
Народний контроль - 0.7%
Рух нових сил - 5.1%
ДемАльянс - 0%
Громадянська позиція - 2.9%
Інші партії - 2.9%
Не підтримую жодної партії - 41.3%
Всього голосів: 138

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення