Неділя, 05 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині провели семінар-нараду голів міської та сільськіх рад

На базі виконкому Боянської сільської ради відбувся семінар-практикуму з міським та сільськими головами Новоселицького району по здійсненню виконавчими комітетами делегованих повноважень органів виконавчої влади у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури та спорту.

Відкрили його та ознайомили присутніх з планом роботи голова райдержадміністрації Георгій Нікітович та голова районної ради Деомид Шова. Про практику роботи виконкому Боянської сільської ради по здійсненню делегованих повноважень органів виконавчої влади у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури та спорту виступив голова сільської ради Георгій Деменчук.

Представники підрозділів райдержадміністрації та служб району проінформували про стан охоплення дітей дошкільного та шкільного віку освітою, про стан реформування медичної галузі на первинному рівні у районі, про розвиток фізичної культури і спорту в населених пунктах району, про стан дотримання санітарно-епідеміологічного законодавства в установах освіти, культури та охорони здоров’я населених пунктів району, про організацію роботи консультаційних пунктів цивільного захисту в населених пунктах району тощо Кожен із присутніх мав можливість взяти участь у обговоренні важливих питань, а також отримати відповіді на запитання.

Також учасники семінару відвідали Боянський ДНЗ «Лумініца», сільський будинок культури, бібліотеку, амбулаторію загальної практики сімейної медицини с.Бояни, заклади освіти села, ознайомились з роботою ТОВ "Роднічок".

Підсумовуючи результати проведення наради-семінару у Бояни, голова райдержадміністрації Георгій Нікітович наголосив на значному потенціалі багатофункціонального розвитку громад і району в цілому. Він впевнений, що при застосуванні ефективних методів та механізмів управління, район може претендувати на суттєві показники покращення свого соціально-економічного стану.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення