Понеділок, 17 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Федорович взяв участь у семінарі бібліотекарів (фото)

Голова райдержадміністрації Франц Федорович взяв участь у семінарі працівників бібліотек району, що відбувся на базі Центральної районної бібліотеки м. Сторожинець.

У ході зустрічі керівник виконавчої влади району порушив актуальні питання функціонування бібліотечної системи Сторожинеччини. Він, зокрема, відзначив високий професіоналізм місцевих працівників та активне впровадження у діяльність бібліотек нових підходів і технологій.

«Сьогодні на базі бібліотек району працює 7 Інтернет-центрів, завдяки яким доступом до всесвітньої мережі можуть скористатися жителі Сторожинця, сіл Великий Кучурів, Панка, Кам’яна та смт Красноїльськ, – сказав Франц Федорович. - Відрадно, що доступ до Інтернету мають і люди з обмеженими можливостями – для них Інтернет-центр функціонує у приміщенні Районного будинку національних культур».

Відтак, за словами голови райдержадміністрації, керуючись завданнями та дорученнями Президента України Віктора Януковича щодо забезпечення доступу наших громадян до глобальної мережі, районна влада докладе зусиль, аби Інтернетом, зокрема й через бібліотечні Інтернет-центри, могли користуватися мешканці усіх населених пунктів району.

Окремо очільник виконавчої влади району відзначив надання бібліотеками послуг читачам поважного віку та ветеранам Великої Вітчизняної війни, для яких запроваджена послуга доставки книжок. Також Франц Федорович звернув увагу на функціонування у бібліотеках району музейних кутків.

Разом з тим, обговорено й проблемні питання бібліотек району. Зокрема, наголошено на необхідності ремонту окремих приміщень бібліотек, оновлення їх матеріально-технічної бази, поповнення книжкових фондів книгозбірень тощо.

Окрім того, голова райдержадміністрації ознайомився з матеріально-технічною базою центральної та дитячої районних бібліотек, книжковим фондом, переліком бібліотечних послуг та умовами праці бібліотекарів.

За результатами зустрічі Франц Федорович надав відповідні доручення щодо вирішення порушених питань.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення