Субота, 25 січня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Водні об'єкти краю почистять від сміття

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Віталія Темерівського відбулося чергове засідання обласної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

  Серед питань, що розглядались під час засідання – хід виконання обласних заходів щодо поліпшення промислової безпеки, охорони праці та гігієни виробничого середовища на 2009 – 2012 роки у Чернівецькій області.
 
  За словами в.о. головного державного санітарного лікаря області Наталії Клімчук, санепідслужба спільно з Головним управлінням МНС України в Чернівецькій області, територіальним управлінням Держгірпромнагляду та відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань проводить комплексні перевірки об’єктів щодо створення безпечних умов праці на робочому місці, безпеки технологічних процесів, машин, механізмів, устаткувань та інших засобів виробництва, питання своєчасного забезпечення працівників засобами колективного та індивідуального захисту, санітарно-побутового забезпечення, своєчасного та якісного проведення медичних оглядів працівників, які працюють в шкідливих та небезпечних умовах праці. Всього за 4 місяці ц.р. проведено 395 відповідних перевірок. За їх результатами за порушення вимог санітарного законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 67 посадових осіб, винесено 10 постанов про припинення експлуатації промислових об’єктів, з них 1 – на постійно. За несвоєчасне проходження медичного огляду від роботи відсторонено 41 особу.

  За результатами ради прийнято рішення управлінням та відділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, рекомендувати виконкомам Чернівецької та Новодністровської міських і районних в м. Чернівцях рад активізувати роботу та забезпечити виконання в повному обсязі розпорядження обласної державної адміністрації від 31.12.2008 р. №786-р «Про затвердження обласних заходів щодо поліпшення промислової безпеки, охорони праці та гігієни виробничого середовища на 2009-2012 роки у Чернівецькій області». Роботу районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення Заставнівської райдержадміністрації, де допущено зростання рівня виробничого травматизму, в тому числі зі смертельними наслідками, визнати незадовільною, а Путильської, Сокирянської, Сторожинецької, Хотинської райдержадміністрацій та Шевченківської у місті Чернівцях ради, де допущено упродовж 4 місяців настання нещасних випадків – недостатньою. Під час засідання розглянуто також питання захисту життя та здоров’я людей на водних об’єктах області. Як відзначив командир Чернівецького спеціалізованого воєнізованого аварійно-рятувального загону Сергій Савельєв, причинами загибелі людей на воді, окрім особистої необережності, є відсутність організованих місць масового відпочинку на воді, дієвої системи рятування та недостатнє вжиття запобіжних заходів. Тому за результатами ради прийнято рішення райдержадміністраціям спільно з органами місцевого самоврядування визначити місця масового відпочинку населення на водних об’єктах територій, вжити заходів щодо обстеження та очищення водолазами-професіоналами від сторонніх предметів дна водойм, відведених для купання людей та проведення паспортизації пляжів перед початком купального сезону тощо.

  За результатами розгляду питання про протипожежний стан об’єктів літнього відпочинку та оздоровлення дітей радою прийнято рішення керівникам відомств та об’єктів літнього відпочинку розробити заходи з приведення в належний протипожежний стан відповідних об’єктів, встановити у них на видних місцях наочну протипожежну агітацію, знаки безпеки; забезпечити обробку дерев’яних конструкцій горищ вогнезахисним розчином; випробувати електромережі на опір ізоляції, обладнати автоматичні пожежні сигналізації тощо.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення