Субота, 06 березня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

Діяльність "Чернівціобленерго" назвали однією з кращих серед обленерго України (фото)

Діяльність "Чернівціобленерго" назвали однією з кращих серед обленерго України (фото)

28 листопада, ПАТ «ЕК «Чернівціобленерго» з робочим візитом відвідав перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігор Попович.

Він зустрівся з колективом, керівниками відділів та структурних підрозділів підприємства, а також з головами профспілкових комітетів РЕМ області. Спілкуючись із ними, перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості не оминув питань євроінтеграції України та змін, що потенційно можуть відбутись в енергосистемі держави у зв’язку з цим.

«Євроінтергаційний курс нашої країни має бути поступовим та обдуманим, а також максимально вигідним для нашої енергосистеми, яка зараз перебуває у стадії реформування, - сказав Ігор Попович. – Наприклад, на адаптацію економіки України до європейських стандартів необхідно близько 160 млрд. євро, і сьогодні бюджет країни не має таких фінансових можливостей, а європейські банки, з якими існують домовленості, дають тільки незначну частину від необхідних фінансових ресурсів. Разом із тим, підкреслюю, євроінтеграційний напрям країни залишається незмінним».

Відповідаючи на запитання щодо можливого подорожчання електроенергії відповідно до європейських стандартів та вимог, Ігор Попович запевнив колектив буковинських енергетиків, що будувати економіку держави на «відбиранні» в людей грошей за електроенергію чи тепло – неправильно, і цього не передбачається. «Президент України дбає насамперед про національні інтереси, тому всі кроки, пов’язані з євроінтеграцією, мають бути обдуманими та максимально виваженими», - додав він.

Окрім цього, Ігор Попович відзначив позитивні показники залучення інвестицій в розвиток енергетики Буковини, сума яких за останні півтора року складає понад 100 млн. грн. Він ознайомився з готовністю роботи компанії в осінньо-зимовий період, а, підсумовуючи, визнав діяльність ПАТ «ЕК «Чернівціобленерго» однією з кращих серед обленерго України.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення