Четвер, 27 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Міський голова Новодністровська з громадою міста написали звернення до територіальних громад Буковини

На пошту "Буковинської правди" надійшло звернення від громади міста Новодністровська, підписане міським головою Володимиром Мельником.

ЗВЕРНЕННЯ ДО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД БУКОВИНИ 

Ми, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, представники підприємств і організацій міста Новодністровськ, усвідомлюючи свою відповідальність перед єдиним українським народом, кожним членом територіальної громади нашого міста, зважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію в країні, розуміємо важливість об’єднання зусиль задля майбутнього міста і держави в цілому. Наша країна переживає складну кризу, яка поставила під загрозу перспективу розвитку України як цивілізованої, суверенної, демократичної держави. Зараз від кожного з нас залежить мир та спокій в країні, майбутнє наших нащадків. Ми зобов’язані показати світу, що усіма доступними засобами збережемо цілісність та суверенітет нашої держави.

Для нас є важливим:

1. Одностайно, незалежно від політичних, релігійних поглядів, національності, виступити за збереження територіальної цілісності та суверенітету України.
2. Продовжити роботу в напрямку євроінтеграції, забезпечуючи європейський підхід до вирішення будь-яких питань держави і суспільства.
3. Докласти максимальних зусиль для зняття напруги в суспільно-політичній ситуації та забезпечення миру і спокою кожному мешканцю Новодністровська.
4. Забезпечити шанобливе та толерантне ставлення до представників усіх національностей, які проживають у нашому багатонаціональному місті. Не допускати і суворо засуджувати прояви вандалізму.
5. Оперативно співпрацювати у вирішенні проблемних питань з державними, місцевими та громадськими органами.
6. Дотримуватися у співпраці принципів законності, прозорості, відкритості, спільності інтересів та соціальної справедливості.

Вважаємо, що самоорганізація та самоврядування територіальних громад – це фундамент та гарант національної єдності та цілісності України. Закликаємо громади Сокирянщини, усієї Буковини докладати максимальних зусиль для збереження національної єдності, територіальної цілісності та державного суверенітету України.

10.04.2014 Від зібрання активу міста Новодністровськ Звернення підписав Міський голова Володимир Мельник
Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення