Вівторок, 02 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівецькій області призначили голову Апеляційного суду

За повідомленням відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації, відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів», із змінами, внесеними Законом України від 08 квітня 2014 року «Про відновлення довіри до судової системи України», в Апеляційному суді Чернівецької області відбулися збори суддів суду.

Відтак рішенням зборів суддів від 14 квітня 2014 року головою Апеляційного суду Чернівецької області призначено Миколу Олійника, який вже обіймав цю посаду з липня 2013 року. Окрім цього, цим же рішенням на посаду заступника голови суду призначено Любов Перепелюк, а на посаду секретаря судової палати у цивільних справах суду - Василя Яремка. Питання про заміщення решти вакантних адміністративних посад у суді буде вирішуватися на наступних зборах суддів, які планується провести вже найближчим часом.

Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення