Субота, 04 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині в одній із виборчих комісій вже вдруге змінили голову

На Буковині в одній із виборчих комісій вже вдруге змінили голову
www.bukpravda.cv.ua

23 квітня відбулося засідання окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 207 (ОВК 207 округу), на якому були присутні 13 з 20 членів.

Перед самим початком засідання було оголошено, що практично одночасно із засіданням в Хотині на засіданні Центральної виборчої комісії (ЦВК) в Києві, нібито, затвердили заміну голови комісії на Інну Худіковську (від кандидата Вадима Рабіновича). Це вже друга заміна голови в період з 18 квітня.

Таким чином, для того, щоб набути повноважень ОВК 207 округу, знадобилося 5 замін та 7 днів.

23 квітня відбулося засідання окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 207 (ОВК 207 округу). Перед самим початком засідання було оголошено, що практично одночасно із засіданням в Хотині на засіданні ЦВК в Києві, нібито, затвердили зміну голови комісії на Інну Худіковську (від кандидата Вадима Рабіновича).

Ще до початку засідання заступнику голови ОВК Василю Бурдіяну невідомий чоловік, який не є членом ОВК чи спостерігачем, передає мобільний телефон. Паралельно до зали входить людина, яка, як виявилося пізніше - це щойно призначена ЦВК голова комісії Інна Худіковська. Спочатку присутнім було незрозуміло, що це за людина, проте, помітно, що окремі члени комісії її знають. Після завершення телефонної розмови Василь Бурдіян повідомляє, що щойно в ЦВК постановою затвердили заміну голови і відтепер Інна Худіковська - голова ОВК 207 округу.

Присутній на засіданні спостерігач ОПОРИ оперативно звернувся до своїх колег в Чернівцях з проханням перевірити, чи була оприлюднена постанова про цю заміну на офіційному сайті ЦВК. Як видно із екранної копії, зробленої через декілька хвилин після подій на відео, постанови на сайті ЦВК оприлюднено не було. Представник ОПОРИ намагався зв’язатися із помічницею куратора ЦВК за Чернівецькою областю, для того, щоб підтвердити чи спростувати факт телефонного дзвінка в ОВК 207 округу та уточнити передану телефоном інформацію. Проте, спроби додзвонитися зазнали невдачі. Тим не менш, інший спостерігач ОПОРИ, який знаходився в Києві на засіданні ЦВК, надіслав копію додатку до постанови про призначення Інни Худіковської.

Застосована 23 квітня практика з боку ЦВК, коли інформацію про заміну голови передають мобільним телефоном без оприлюднення постанови на сайті ЦВК викликає, як мінімум подив. Адже присутніх на засіданні членів ОВК вистачило б для набуття ОВК 207 округу повноважень (всього вже складено 14 присяг, що більше ніж дві третини від загальної кількості членів, як цього вимагає ст.26, ч.2 ЗУ про вибори Президента).

Та ситуація обернулася таким чином, що Інна Худіковська стала головою вже на засіданні 23 квітня. До речі, Інна Худіковська мала досвід секретаря ОВК в 2004 році, а також була свого часу депутатом Чернівецької обласної ради та чиновником Хотинської РДА.

Слід відмітити, що це вже друга заміна голови ОВК 207 округу в період з 18 квітня. Так, постановою від 18 квітня голову комісії від кандидата Вадима Рабіновича Валентина Уманця (не проживає у Чернівецькій області) було замінено на Наталію Медвецьку. А вже 23 квітня ЦВК її теж замінило.  

Таким чином, для того щоб набути повноважень ОВК 207 округу знадобилося 5 замін та 7 днів. Нагадаємо, що інші ОВК в Чернівецькій області справилися з цією процедурою раніше

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення