Вівторок, 28 січня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях обрали нового голову Антикорупційної комісії

У Чернівцях обрали нового голову Антикорупційної комісії

Вчора, у вівторок, 13 травня, відбулися позачергові загальні збори членів Громадської організації «Антикорупційна Комісія Народної Ради Чернівецької області».

На порядок денний було винесено ряд актуальних для Організації питань. Серед них – переобрання Голови Організації. Цей крок викликаний тим, що пан Салагор М.М. був призначений на державну службу і бути на цій громадській посаді йому не можна. Він подякував членам ГО за співпрацю та одноголосно отримав звання «Почесного Голови».

ДОВІДКА: Звання «Почесний Голова Громадської організації «Антикорупційна Комісія Народної Ради Чернівецької області» є найвищою відзнакою, що присвоюється членам Організації, які достроково складають свої повноваження з поважних причин, в знак великої поваги до їх громадської діяльності, а також за вагомий внесок у розвиток Організації, що сприяло піднесенню авторитету Організації як на місцевому, так на державному і на міжнародному рівні. Положення про звання «Почесний» затверджено на Загальних зборах Організації

Новим Головою Організації був обраний депутат Чернівецької обласної ради, член Народної Ради Чернівецької області пан Придій Георгій Васильович. До цього він ніяких посад в Організації не займав, а був простим членом Організації. Хоча працював досить плідно і ефективно та витрачав немало власного часу на громадську роботу.

Новообраний голова звернувся до присутніх із подячним словом, та запропонував перенести наголос в роботі із «антикорупційних розбором» на «антикорупційну профілактику. Для цього необхідно провести цілий ряд освітньо-пропагандистських заходів по роз’ясненню недопустимості участі всіх мешканців краю у корупційних діяннях. Адже там завжди є мінімум дві особи – та що бере, і та що дає. Відповідати треба разом. Адже неможливо отримати того ж таки хабара, якщо ніхто його не буде давати.

Інші напрямки роботи Комісії від цього не постраждають, а будуть посилені, адже до лав анти корупціонерів було прийнято ще декілька десятків осіб. Зараз чисельність Громадської Організації перевищує дві сотні. Створені районні та Чернівецька міське Відділення, а незабаром буде обрано і їх керівників. Ця процедура буде проходити відкрито і пропозиції будуть вносити самі члени Організації, які мешкають в певному регіоні.

Також було розглянуто та затверджено ряд внутрішніх документів. Серед них Кодекс честі, Положення про звання «Почесний…», штатний розклад тощо.

Наступні збори заплановано провести в кінці місяця вже після проведення дострокових виборів.

Прес-служба ГО АКК НРЧО

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення