Неділя, 18 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Громадські організації Вижниччини підтримали очільника СБУ і виступають проти брудних замовлень (+документ)

Громадські організації Вижниччини – проти брудних замовлень. 

Ми, представники громадських організацій Вижницького району, надзвичайно обурені діями «авторів», чи «автора» безглуздих статей, розміщених в деяких інтернет-виданнях про ймовірні корупційні діяння начальника Вижницького міжрайонного відділення Управління СБУ в Чернівецькій області Кучерявого Сергія Миколайовича.

Ми мовчали до тепер, але, проаналізувавши ситуацію та, достатньо знаючи Сергія Миколайовича, заявляємо про його абсолютну непричетність до написаного.

Звичайно, сумніву можуть підлягати дії будь-якої людини, проте, за усі роки роботи Кучерявого ми, навіть, і не чули, що ця людина є такою, якою його представили, напевно, великі недруги, ті, кому не попустився Сергій Миколайович.

Знаємо, що робота СБУшників не дуже видна і не показна, але поки про них не чуємо, не обговорюємо, доти у країні є спокій. А, коли вже бруд і брехня беруть верх над здоровим глуздом, то видно по даній ситуації, що твориться у державі.

Візьміть усі і прочитайте, які саме повноваження має дана служба, зараз це не складно віднайти, почитайте який обсяг роботи та функціональні обов’язки, які ризики? Не можна «гонити бочку» на тих, хто чесно виконує свою роботу.

Сергій Миколайович
і його працівники чесно виконують свою роботу, вони фахові, і віддані своїй справі, порядні, і розсудливі. Всяко у житті буває, всі ми люди, можемо в чомусь помилятися, але, хто не працює, про того і нічого сказати, а хто працює віддано, правдиво, по совісті – того ще поливають брудом.

Дії усіх попередніх влад, у вищих її ешелонах, настільки знівелювали повагу до районних керівників, що неможливо спокійно виконувати свою роботу. Проте, і працівники районної СБ, і міліції робили і роблять усе можливе, щоб жителі нашого району почували себе у безпеці.

Сергій Миколайович
своїми професійними діями, злагодженою роботою, підтримував і підтримує спокій в районі, не допускаючи проявів сепаратизму, міжконфесійних непорозумінь. Під час подій на Майдані, всі акції протесту були вагомими і в нашому районі, але без важких протистоянь, бійок, знищення державного майна, тощо. Нікого не ганяли, не відслідковували, хто хотів, всі їхали до Києва, не дивлячись на рід занять. Він чесний і порядний, насправді бореться за цілісність України, ми знаємо це точно, допоможе будь-кому в біді і ненавидить брехню.

Прийдіть, скаржники, подивіться в очі і спитайте у нас Вижничан, про нього, ми вам дамо відповідь прямо в обличчя, а не займайтеся брудною перепискою. Ганьба таким!!!

Звертаємось до керівництва Управління Служби Безпеки України в Чернівецькій області про те, що викладена інформація стосовно дій Кучерявого С.М. не має підтвердження!

Громадськість допоможе відстояти нормальних і потрібних району людей!

З повагою:

голова ветеранської ради Вижницького району Бойко І.М.

голова районної організації Всеукраїнської спілки ветеранів Афганістану Мудрак В.С.

голова районного Всеукраїнського об’єднання «Просвіта» Никифоряк Д.М.

голова районного товариства «Гуцульщина» Марчук В.Г.

голова районного ВФСТ «Колос» Карлійчук В.Г.
alt

(PR)

Оцінити матеріал:
(5 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +1 Путильчанин
Не можна «гонити бочку» на тих, хто чесно виконує свою роботу. Смішно читати. Кучерявий - кримінальний авторитет в погонах, досить його захищати!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Селятин, знаючий
Все правильно, знаю особисто його апетити, намагався контролювати цигарковий бізнес у фалькові та шепоті, має долю майже з усіх пилорам. Ну напевно доста...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення