Середа, 21 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Люстрація по-буковинськи: діючі корупційні схеми ветеринарної медицини Буковини (фото+відео)

На редакційну пошту "Буковинської правди" надійшов лист від Олега Істратія, в якому він описав всі корупційні схеми, прізвища, свідчення та надав документи, які розповідають про ситуацію у ветеринарній медицини в Чернівецькій області та про його керівника Тодорюка Бориса Васильовича.

Діючий начальник ветеринарної медицини в Чернівецькій області
Тодорюк Борис Васильович.

27 травня 2013 р. мною, в особі помічника-консультанта народного депутата України Соболева Сергія Владиславовича, було зареєстровано колективне звернення працівників, спеціалістів ветеринарної медицини в Чернівецькій області, які не витримуючи корупційних наказів та справжнього мафіозного керування ветеринарною службою, надали фактичні письмові дані щодо роботи державного службовця - начальника ветеринарної медицини Буковини Тодорюка Бориса Васильовича.

З перших днів свого призначення на цій відповідальній посаді для громади Буковини, голова ветеринарної служби краю налагодив та запровадив свої неписані закони наживи та збагачення, що доведені цією люстрацією, яка заснована на фактичних джерелах інформації та на доказах кримінального провадження за №42013270000000035, що розпочато 30.05.2013 року прокуратурою Шевченківського району м. Чернівці, та триває до сих пір. Де дипломатичні лікарі ветеринарної медицини, фельдшери, головні спеціалісти стали заручниками тотальної корупції, що приносить незаконні міліонні прибутки та разом з цим - біль, сльози простих людей, підприємців, спеціалістів ветеринарної справи, що витримують цю корупційно-хабарну навалу та владну несправедливість, що має місце в управлінні ветеринарної медицини Буковини під керівництвом Тодорюка Бориса Васильовича.  Навіть не дивлячись на зміну влади в країні, жертв революції та події на Майдані.

Ветеринарна служба області працює в звичайному режимі збагачення свого керівника та його команди, добре знайшовши себе в новій владі та наладивши контакти з її новими представниками. Під прикриттям правоохоронної системи та незмінних столичних владних персон з ветеринарної служби України. Тим самим, вони спотворили поняття боротьби проти корупції та надали можливість грабунку громади Буковини з такими же умовами та схемами ветеринарного контролю, які були зазначені та доведені в колективному зверненні працівників ветеринарної служби від 27 травня 2013 року.

Борис Васильович Тодорюк приймав та приймає найактивнішу антипрофесійну ветеринарну участь, що підтверджені його колективом, підприємцями, свідками, потерпілими, Актами перевірки головного управління Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України та іншими матеріалами та документами, що доводять факт корупції в ветеринарній медицині області її керівником та створеними ним умовами роботи для колективу ветеринарної медицини. Саме останніми були зазначені порушення в колективному зверненні і надані докази до міліції та прокуратури:
1 Штучно створені проблеми ветеринарного характеру, для вимагання грошових коштів з підприємців Буковини.
2 Невиконання належної перевірки м'ясної продукції для споживача з-за кордону.
3. Благодійно-примусові внески від населення та працівників служби.
4. Вимагання кормів від підприємців для своїх приватних господарств.
5. Данина та хабарі за отримання ліцензій на приватну практику, роздрібну торгівлю медикаментами.
6. Продаж посад в службі.
7. Невиконання обов'язків ветеринарної асоціації та самої служби.
8. Фальшування фактичних даних існуючих с\х господарств області.
9. Фальшування ветеринарних довідок, що підтверджує ветеринарний стан тварин.
10. Вимагання грошових коштів від начальників управлінь області.
11. Сфальшовані кримінальні справи проти ветеринарних лікарів, спеціалістів, які не погоджувалися допомагати в корупції на службі.
12. Незадовільні норми санітарного стану ринків та не дотримання умов реалізації м’ясної продукції в Чернівецькій області.
Борис Васильович Тодорюк
Всі ці вищезазначені пункти порушень неповні і піднімались мною в зверненнях до генеральної прокуратури України, державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, чернівецької обласної та новоселицької районної прокуратури на протязі 2013-2014 років в різних засобах масової інформації. 01 вересня 2013 року телеканал НТН “Агенти впливу” в Новоселиці та Чернівцях провели власне розслідування роботи ветеринарної служби в Чернівецькій області і в своєму репортажі про ветеринарну медицину на Буковині надали бачення цієї “корупційної пухлини” в ветеринарній службі.  

На протязі року були зафіксовані свідчення працівників управління, які були свідками корупції в службі,  які надаючи нові докази по роботі начальника ветеринарної служби, що до цього часу не були почуті та не взяті до уваги слідством, яке займалось та займається тільки призупиненням кримінального провадження та повною бездіяльністю по цій справі.

На протязі 2013-2014 років на адресу приймальні народного депутата України були отримані повідомлення від чернівецької прокуратури щодо ветеринарної справи, а саме:
1. Від 18.07.2013 за №07\1\4-р-13 — Про розгляд звернення працівників ветеринарної служби, яке надійшло з Генеральної прокуратури з повідомленням про досудове розслідування, розпочате за фактом протиправних дій з боку службових осіб ветеринарної медицини. Дане повідомлення підписано старшим прокурором прокуратури області  Маріуцою Р.
2 Від 22.07.2013 за №91\2107-2013 — Про розгляд звернення, що було опубліковано в мережі Інтернет та розпочате кримінальне впровадження. Де у провадженні доручено слідчому СВ Шевченківського РВ УМВС України в Чернівецькій області Чернишову М.М. та процесуальним керівником у даному кримінальному провадженні є прокурор Шевченківського району м.Чернівці Харабара Л.І. В повідомленні було також зазначено, що прокурором Харабарою Л.І. у даному провадженні були надані письмові вказівки, спрямовані на повне, швидке, неупереджене та об'єктивне досудове слідство розслідування. Дане повідомлення підписано прокурором Шевченківського району м.Чернівці Мустецою І.
3. Від 27.11. 2013 за №06\2-1793-13. Щодо законності дій посадових осіб головного управління ветеринарної медицини у Чернівецькій області. Де 30.05.2013 внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.364 КК України. Досудове розслідування на даний час триває. Підписано дане повідомлення в.о. прокурора області Вітруком О.
4. Від 08.04.2014 за №91\2112-2013. Вже повідомляючи особисто мене, що згідно ст222 КПК України відомості досудового розслідування можна розголошувати лише з дозволу слідчого або прокурора і в тому обсязі, в якому вони визнають можливим. Незаконне розголошення відомостей досудового розслідування тягне за собою кримінальну відповідальність, що встановлена законом. Підписано дане повідомлення заступником прокурору району Пелепюк О. Таким чином, кримінальне провадження правоохоронні органи вже на протязі одного року спеціально затягують слідство по справі, не надавши аргументованої відповіді чи направити справи до суду. Щодо порушень, корупційних діянь, що мають місце в роботі начальника ветеринарної служби Тодорюка Б.В.

В зв'язку із таким слідством, виникають запитання до вищезазначених працівників прокуратури, які на мій погляд не виконують професійні завдання, основи правозахисної системи та покривають таким чином корупційні дії Тодоряка Б.В. Та з сумом для них, правоохоронці не мають відповіді на нищезазначені факти, що залишились без належного реагування та судового розгляду, але відносяться до матеріалів даної люстрації, що надає інформацію про реальний стан ветеринарної медицини, майже в кожному районі Чернівецької області. В прикладі зазначені деякі заяви ветеринарних лікарів служби:
1. Заставнівський район, Чернівецької області. (Із заяви Бузинського І.М) Я, Бузинський Іван Михайлович займав посаду начальника управління ветеринарної медицини в Заставнівському районі на протязі 27 років. В ході роботи з Тодорюком Борисом Васильовичем, я все більше розумів, що ця людина не тягне таку посаду, та скоріше тягне ветеринарну службу в низ, до повного знищення. На нарадах я почав задавати питання щодо примусової благодійної допомоги з лікарів, підприємців щодо вимагань грошових коштів за приватну практику, інших не зрозумілих речей в його керуванні, але не отримував відповіді. Відповідь була отримана не в кабінеті чи на нараді, а через правоохоронні органи, які інкримінували мені ряд статей кримінального кодексу ст 364 ч.1 , 366, де в судовому засіданні Заставнівського районного суду від 28.11.2012 року. Мені були пред'явлені звинувачення за нібито фіктивні протоколи в адміністративних правопорушеннях. В ході цієї справи був накладений арешт на все моє майно, здійснювався шалений тиск на мене особисто, який в результаті привів до емоційного зриву та інсульту. В подальшому, я був повністю виправданий, але незаконно звільнений з роботи. Типова замовна кримінальна справа без злочину та інші діяння, що були скоєні проти мене саме Тодоряком Б.В.
2. Герцаївський район Чернівецька область. (Із заяви Холозьона В.І.) Я, Холозьон Володимир Іванович займав посаду начальника державної ветеринарної лікарні Герцаївського району з 1996 року. Трудовий шлях розпочав з 1964 року. Маю величезний досвід роботи, нагороди, почесні грамоти за багаторічну сумлінну працю. З приходом Бориса Васильовича, ветеринарна служба в його особі розпочала знищення кадрів, зняття з посад кваліфікованих спеціалістів, що були не згідні з тими завданнями та цілями майнової наживи на людях, що диктувалася начальником ветеринарної служби. Побачивши моє ставлення до давання хабарів, м'ясної продукції, яку нагло вимагали з головного управліня, мене просто викинули з служби. Після неодноразових принижень на нарадах за мою позицію, я був змушений піти з посади, не витримавши знущань та несправедливих звинувачень, що мали намір перерости в кримінальну справу проти мене.
3. Глибоцький район Чернівецька область. (Із заяви Петрюка І.В.) Я, Петрюк Іван Васильович, начальник управління ветеринарної медицини в Глибоцькому районі, вкрай стурбований роботою керівника ветеринарної служби в Чернівецькій області Тодоряка Б.В. Маючи свою професійну позицію, точку зору ветеринарної медицини в районі, яку не бажали чути. Голова служби вимагав від мене неадекватних рішень, змушуючи тим самим піти з займаної посади саме тоді, коли до пенсії мені залишалось 2 роки.
4. Новоселицькій район Чернівецька область. (Із заяви Володіна В.В.) Я, Володін Володимир Васильович, начальник управління ветеринарної медицини в Новоселицькому районі. З приходом на посаду начальника обласного управління Тодоряка Б.В та його команди, був змушений піти з посади, де до пенсії мені залишалось 2 роки. Робота щодо завдань держветфітослужби в Новоселицькому районі та області була різко змінена іі корупційною складовою, що побудована на фальсифікації реального стану ветеринарної медицини, створенню незаконних, корупційних проблем заради наживи на підприємцях, громаді, спеціалістах служби. Висловивши свою думку щодо роботи обласного управління, Борис Васильович разом з прокуратурою, службою безпеки, влаштував мені замовну кримінальну справу, не звертаючи уваги на мою невинуватість, якою ніхто не цікавився.
5.  Я, Істратій Петро Васильович, заступник начальника управління ветеринарної медицини в Чернівецькій області. Маю трудовий стаж більше 30 років в ветеринарній медицині. Перебуваючи за цей час на різних посадах в службі. З початку правління Тодорюка Б.В. на посаді начальника обласного управління, з мене як з заступника, особисто, начальник вимагав на постійній основі грошові кошти, м'ясну продукцію. Направляючи мене по районах області, в прямому сенсі для вимагання коштів з районів, підприємців. Після моїх відмов виконувати такі дії, мене примусили звільнитись з посади, так і не надавши можливості допрацювати до пенсії. Так, згідно заяв, інформації колективного звернення працівників ветеринарної медицини області. На збори “данини” по районах Буковини, вирушає головний спеціаліст відділу інспекції Стефаник Тетяна Іванівна, виконуючи завдання збирання грошей в розмірі від 2000-5000 гривень з кожного начальника управління, не враховуючи м'ясної продукції, яка відвозиться до обласного управління 2-3 рази на тиждень. В такому ж ритмі роботи знаходиться і начальник управління ветеринарної медицини м.Чернівці Смоляк Ірина Віталіївна. Саме вона проводить обхід всіх лабораторій в місті триччі на тиждень для збору каси, контролюючи насправді грошові надходження та збираючи тяжкі м'ясні торби з ринків м.Чернівці. Після робочого дня вищезазначені особи здають “зароблене” заступнику начальника головного управління Олександру Александрюку чи особисто Борису Васильовичу Тодоряку. І так день за днем, де їх не дуже турбує хід слідства прокуратури чи будь-яке інші слідство, що заважає їм заробляти гроші та наражати громаду Буковини на небезпеку захворювань від неякісної продукції, а саме - своїм ставленням до своїх повноважень, як представників влади з обов'язками контролю та розбудови ветеринарної медицини в Чернівецькій області, але насправді, ситуація дійсно загрожує здоров'ю громади, а цих злочинів просто не помічають, не дивлячись на реальні факти і схеми.

На виконання вимог наказу Голови Державної та фітосанітарної служби від 05.06.2013р №1434 щодо колективного звернення до помічника-консультанта народного депутата України Соболева С.В. була створена відповідна комісія перевірки ветеринарної медицини з Київа.

Начальник сектору інспекторської роботи ВВМ МВС України Жабичь Д.М. спільно з старшим інспектором СВМ УМВС України в Чернівецькій області Бучковським О.В., інспектором СВМ УМВС України в Чернівецькій області Біньовським С.В. у присутності завідуючої ДЛВСЕ № 3 ринку “Нижній” Балан М.І. провели перевірку фактів, викладених у зверненні голови ініціативної групи ветеринарів Бузинського І.М. щодо системних порушень, які мають місце при оформленні ветеринарних документів та проведенні ветеринарно-санітарної експертизи на ринках Чернівецької області.

В прикладі Акт перевірки від 12 червня . В м.Чернівці ДЛВСЕ №3 ринок “Нижній” вул.Удонова. Завідуюча Балан Марія Іванівна. Були знайдені порушення, що заслуговують уваги цієї люстрації. Виписка з Акту від 12 червня 2013р, де було встановлено в 5:30 ранку:
1. Відсутність м’ясотуш у приміщенні ДЛВСЕ, але знайдені ветеринарні свідоцтва, згідно яких м’ясна продукція пройшла перевірку саме 12.06.2013р. Видане гр.Гуцул, Кіцюк В.І. - туша вагою 130 кг, також свідоцтво на гр. Сімак М.І — туша вагою 150 кг, гр. Пістрюга В.В. - куски туші вагою 109 кг. та інших громадян та підприємців, що разом утворювали вагу в 500 кілограмів свинини, яка фактично не була перевірена, адже фізично не знаходилась в приміщенні ДЛВСЕ, але тим не менше мала незаконне свідоцтво про перевірку. Ці факти підтверджують безконтрольність та фіктивну перевірку продукції, що потрапляє до споживача. Грубо порушуючи тим самим ст. 32 “Про ветеринарну медицину”, оскільки в момент перевірки на 5:30 ранку, робота по перевірці продукції не була розпочата. Від офіційних пояснень працівники ветеринарної служби ринку відмовились.
2. Не проводиться безпосередній огляд транспортних засобів на яких здійснювалося перевезення м’яса, не відбирають проби продукції. Також не проводиться перевірка наявності відповідних ветеринарних та інших супровідних документів. Відсутній журнал реєстрації вхідних ветеринарних свідоцтв форми №2. Журнал реєстрації перевірок не зареєстрований в установленому порядку, не прошитий.
3. Проведення ветсанекспертизи м’яса знаходиться у непристосованому для цього приміщенні - біля входу в лабораторію, в одній кімнаті площею 8 кв.м, де зберігається прибиральний інвентар, будівельні матеріали, сміття, санвузол. Підлога в приміщенні дерев’яна з провалами. На час перевірки в лабораторії бігав щур розміром з кота. Сам ринок не є типовим та не відповідає жодним вимогам щодо розташування та облаштування ринків.
4. Відсутні санітарні паспорти на автомобілі. Після початку перевірки біля лабораторії зібралось біля 20 автомобілів та громадян, які привезли мясо на ринок, проте жоден з них протягом проведення перевірки в ДЛВСЕ не звернувся. Таким чином, очевидно, що вся м’ясосировина, яка знаходилась в автомобілях, була без супровідних документів або не відповідала їм.
5. У приміщенні лабораторії відсутня гаряча вода та вентиляція. Лабораторія не забезпечена необхідним спеціальним лабораторним обладнанням (дистилятор, бактерицидна лампа, шафа сушильна та витяжна, стерилізатор для інструментів, термостат та автоклав.
6. Виявлені розбіжності за 2012 рік між офіційними звітами та даними журналу реєстрації санітарної експертизи м’яса. Так, згідно офіційних звітів у 2012 р. зроблено 328 експертиз яловичини та 1648 експертиз свинини. А за даними журналів експертизи - в два рази більше: яловичини - 656, свинини -3168. Таким чином відбувається свідоме заниження кількості експертиз, які подаються у звіт для інформування вищестоящих державних установ ветеринарної медицини, що взагалі є не припустимим.
7. Перевіркою виявлено ряд порушень при поданні до Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та санітарної експертизи. Немає свідоцтва акредитації ДЛВСЕ №3.   Висновок інспекторської роботи, цитую: на ринку “Нижній” м. Чернівці його функціонування є незадовільним, на час перевірки не надані копії матеріалів попередніх перевірок ринку, інспекторами міського та обласного управлінь (акти , приписи, протоколи, тощо).
До такої ситуації окрім халатності та безвідповідального ставлення до виконання своїх посадових інструкцій працівниками ДЛВСЕ №3 призвела бездіяльність управління ветеринарної медицини у м.Чернівці та відділу інспекторської роботи ГУ ветеринарної медицини у Чернівецькій області, які б мали контролювати діяльність лабораторії та привести її у відповідність до діючого ветеринарного законадавства, оскільки мова йде про ринок, на якому реалізується щоденно найбільша кількість мяса у м. Чернівці та Чернівецької області. Акт складений на 4 аркушах у 2 примірниках з підписами 1) Жабич Д.М. 2) Бучковський О.В. 3) Біньовський С.В.

Акти перевірок по ринкам Чернівецької області мають ідентичні заключення контролю ветеринарної медицини, що не цікавлять, не турбують тих людей, які відповідають за ветеринарну та фітосанітарну ситуацію і надалі прикриваючи та наражаючи на небезпеку інфекцій продуктів харчування та безпосередньо населення Буковини.

Хабарі в ветеринарній службі мають легалізований шлях надходження, без будь-якого ризику для Тодоряка Б.В., адже працює налагоджена система благодійних внесків під прикриттям, з метою нібито задоволення та захисту соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів членів ветеринарної асоціації. Користуючись статутом асоціації, визначені види дозволеної діяльності на отримання у володіння та користування матеріальними цінностями, самостійно розпоряджатись майном , грошовими коштами що надходять на банківські рахунки ветеринарної служби. Так за пунктом 3.4.4, Головне управління ветеринарної медицини має право отримувати допомогу у вигляді коштів або майна, що надходить безоплатно або у вигляді безповоротної фінансової допомоги чи добровільних пожертвувань, грантів, членських та інших внесків, а також надано право організовувати збір пожертвувань, внесків, від фізичних та юридичних осіб, міжнародних та іноземних організацій. Таке право стало для начальника служби області аксіомою і “золотим дном хабарника”, де кожного дня на два рахунки служби потрапляють тисячі гривень.

Так за весь час керування Тодоряка Б.В. ніхто з працівників, спеціалістів не розуміє, куди зчезають величезні благодійні потоки зі всієї області, де навіть члени асоціації, лікарі служби повинні сплачувати легалізовані хабарі. А саме - за торгівлю медикаментами від 5000 до 10000 гривень, отримання ліцензії на приватну практику від 2000 до 5000 гривень, на канцтовари від районів області від 2000 до 5000 гривень. Основна маса надходжень на благодійні рахунки від підприємців, переробних підприємств, птахогосподарств, свинокомплексів надходить від перевізників з-за кордону. Наприклад, посадка птиці від 5000 до 10000 гривень, вирощування, вакцінація, дозволи на реалізацію всіх видів живності від 3000 до 10000 гривень. Завіз товару, м'яса з-за кордону, з одного транспортного засобу без належної перевірки від 10 000 до 20 000 гривень. Всі ці гроші проходять “відмивання” благодійництвом, утворюючи таким чином легалізацію отриманих величезних коштів, які за статутом ветеринарної асоціації повинні йти на допомогу спеціалістам служби, але на жаль, ці гроші не є благодійними та відповідно, мізерний відсоток коштів потрапляє за своїм цільовим призначенням.

Так за 2013 рік на рахунки нібито благодійного фонду служби надійшло 1 150 000 (один мільйон сто п'ятдесят тисяч гривень) З них витрачено на потреби ветеринарної медицини 53 000 гривень. Виникає питання, куди і за яким призначеннями зникли гроші в сумі більше одного мільйону гривень, що вважаються благодійною допомогою?

Під гаслом “Благодійність для ветеринарної служби” Тодоряку Борису Васильовичу вдається обходити статті кримінального кодексу України, а саме:
1) отримання хабаря;
2) зловживання владою та посадовим становищем;
3) перевищення влади та службових повноважень;
4) халатність.

Дана інформація правоохоронцями просто ігнорується і нікого не цікавить, не дивлячись на оприлюднення цієї інформації 27 травня 2013 року, що жодним чином не була опротестована в судовому порядку. Ці факти справжньої корупції в ветеринарній службі області спочатку прикривались від колишнього Генерального прокурора Пшонки, що отримав мою заяву та всі необхідні докази 05.07.2013р, обласного очільника Прокуратури Петра Коваля, до нової влади, з новими прокурорами, слідчими Шевченківського РВ.

31.03.2014 р. саме слідчим винесено постанову про закриття кримінального провадження. А вже 04.04.2014р., це цілком злочинне рішення було скасоване прокурором району та передане знову до того ж самого слідчого, який вже знову шукає можливість для закриття цієї справи. Таке ведення слідства проходить вже цілий рік і штучно затягується, з метою його закриття.

Такі схеми можливі тільки під потужним “дахом”, який повністю покриває ці дії, на рівні столиці. А саме - його поплічник в злочинній діяльності, його надійна опора, Бісюк Іван Юрійович, заступник міністра аграрної політики, голова АПУ, державний службовець 3 рангу, що до цього часу утримував оборону цієї корупційної діяльності та відповідно, отримував за такі послуги свій грошовий відсоток.

Таким чином, в нашій області більше 500 працівників ветеринарної медицини, цієї необхідної галузі охорони для захисту прав споживача та розвитку агрокомплексу країни, почали працювати в іншому напрямку діяльності, але не за їх бажанням, а примусово - перекваліфікувавшись в мародерів свого ж народу, не виконуючи основну функцію, що надана, як державній установі -  захищати споживача від хвороб та захворювань, примножувати агропромислову потужність, створювати належні умови для спеціалістів.

На сьогоднішній день управління не цікавлять кваліфіковані лікарі ветеринарної медицини, а цікавлять лише гроші за отримання посад в службі. Відповідно ло цієї тенденції, набрали людей, що дуже далекі від ветеринарії, які саме за гроші отримали високі посади та допомагають будувати корупційні схеми для свого самозбагачення. Приклад такого керівника - діючий начальник новоселицького управління ветеринарної медицини Мельник Іван Васильович. Управління медицини в Новоселицькому районі не виконує своїх функцій взагалі. Ветеринарна служба не працює, не виїжджає на виклики по району. А сам начальник управління кожного дня проводить робочий час в розважальних закладах міста з чаркою в руках, створивши повний безлад на службі саме своїми нетверезими вчинками та рішеннями, що ганьблять ветиринарну службу взагалі. Довіри населення до цієї особи вже давно не має, але він працює і надалі. Так 05.05.2014р. Мельник І.В. з'явився на територію Новоселицького колгоспного ринку о 6:30 ранку та при свідках, в п'яному вигляді, почав приставати з пропозицією щодо інтимних стосунків до завідуючої ДЛВСЕ Поперечної О.Д. В результаті остання, разом з її чоловіком звернулись із заявою до мене особисто та Новоселицького РВ УМВС щодо цієї аморальної поведінки. І вже 06 травня за наказом №2 цього так званого начальника управління ветеринарної медицини, було винесено рішення, щодо примусового звільнення громадянки Поперечної О.Д. із займаної посади.

За рік часу, з Новоселицького управління звільнились майже всі спеціалісти, лікарі. Ззалишився лише водій та завідуючий лабораторії ветеринарної медицини Сурнін М.С. Робота цього начальника - це терор підприємців та відкриті хабарі, що отримує останній, не забуваючи про головного корупціонера в ветеринарній службі області Тодоряка Б.В., якому 2-3 рази на тиждень відвозяться, як і грошові кошти, так і м'ясна продукція. І так роки, не звертаючи увагу на порушені кримінальні справи та позицію “ганьби” громади всього району до роботи служби та керівників ветеринарної медицини в Чернівецькій області.

01.05.2014р. За №31\1-134 було отримане повідомлення з Управління МВС України в Чернівецькій області, що підписане начальником УМВС в Чернівецькій області Зінченко В.М. Де зазначається, що хід розслідування вказаного кримінального провадження взято на особистий контроль. Про результати проведеного досудового розслідування та прийняті рішення у кримінальному провадженні буде повідомлено додатково у встановлений законом строк. Але які строки цього провадження і на скільки років буде розтягнута ця справа нікому невідомо.

Хочу зазначити, що 06.04.2014р., вийшла перша частина цієї люстрації на Михайла Папієва в інтернеті на порталі “Буковинська правда” та “Букньюз”. Але, замість того, щоб правоохоронні органи приєднали факти першої частини люстрації до кримінального провадження щодо бізнесу родини Папієва, вони діють навпаки - справа прикривається, а майно птахофабрики в Новоселицькому районі успішно реалізовується іншим особам, які незабаром стануть "чесними" покупцями та знімуть відповідальність з колишнього губернатора та його родини.

Сподіваюсь, що таке слідство, саме після виборів Президента України, буде оцінено та люстровано всіх слідчих, прокурорів та інших чиновників, що на мій погляд прикривають колишню владу разом з представниками "нової" влади і відновлюють той антураж, що мені добре відомий за часів правління Віктора Януковича та Партії регіонів.

Але я особисто та громада Буковини не допустимо такої  "роботи" слідства, що вже дуже давно має місце в правоохоронних органах на  Буковині і поки на жаль залишається без змін.

P.S. 27.05.2014р. - вийде 3 частина люстрації “По Буковинськи” — в головній ролі: Народний Депутат України Федоряк Генадій Дмитрович.

З повагою Істратій О.В.

Відео

Оцінити матеріал:
(19 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +9 Істратію
Читав про то який ви поганий, але читаю Вас вже дуже давно, та відповідально заявляю, що має громади Буковини справжнього люстратора, а не шавок якім повидавали посвідчення які до купи два слова зьєднати не згодні. Поважаю Вас та бажаю надхнення в цій важкій не благодарній роботі. Буковина підтримує Вас! Слава Україні , та таким патріотам як Ви!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +48 Тодорюку
Пане Тодорюк, мабуть вже досить тероризувати службу, своїми порядками ти дістав вже всіх. Ти дочикаешся, що найближчим часом в службі не буде кому надавати допомогу тваринам, всі будуть зазирати лише до кишені...
Під твоїм "чітким"керівни цтвом, ветеринарна служба Буковини, відстала на порядок від ветеринарних служб інших областей. В таких умовах, які ти створив в службі, жоден спеціаліст працювати не зможе і не буде, підтвердження цьому є результати твоєї діяльності при підборі та розстановки кадрів в ряді районів області.

Колектив ветеринарних працівників.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +11 Люда
Здравствуйте. Я обращалась в Новоселицкую лечебницу по вопросу оказания помощи моим животным на протяжении недели, но так никого и не дождалась.
Видимо ваши врачи заняты чем то другим...
По Новоселицкому району ходит молва, что начальник ваш Мельник, злоупотребляет алкоголем и пристает к чужим женам. СТЫД и ПОЗОР!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +19 Валентин
тодорюку та всім його (держінспектора м)
з таким керівництвом та відношенням до своіх підлеглих ви нетількі загубете всю службу а і все твариництво краю .
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +5 ХХХ
Здесь пока прокурору копняк не дадут, дело не разрулиться. Дети на той недели в Черновцах отравились. Причина мясные продукты, купленные на рынке. Принимайте меры, или приедет Генеральная прокуратура. и наведет порядок. В ветеринарной службе работают жены работников СБУ, МВД области, . Те кто проверяет эту медицину, холодильники от жратвы ломятся, а мы все рискуем здоровьем. Это нормально?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 hara
бомбите гадов. туда им до дорога, суки.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 ля-ля
мочить всех кто засрался вместе с яяяяяянуковичем .
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Гость
я проработал в системе 24 года. никогда не был на стороне начальников областных управлений. Работу начальников районных структур знаю в совершенстве. Так вот что я скажу - кроме личных амбиций ветеринарного специалиста который пишет жалобу я ничего не вижу. Общие лозунги что все начальники воры и взяточники, а только я один хороший. Винить первое лицо в том что плохо работает ЛВСЭ это полный бред и всё в этом же духе. мой совет - относитесь ко всему серьёзно.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Гость
P|S
да с одним только согласен что третий приход в службу Бисюка Івана мы уже не переживём - на то есть уже первые ласточки, типа проекта постановы о ликвидации ветеринарной службы как таковой., зарегистрирован ого в ВР 19 мая. Вот об этом нужно говорить, а не о бреде который вы тут пишите. Бисюк на пару з Загребельным службу кончат. а вы тут просто сводите личные счёты.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Гость
ну прёт меня! а посмотрев видео журналистов - это вообще. Самое простое к понимаю. ну скажите мне уважаемые коллеги - кто когда видел что бы идетефикационны е номера выдавались в управлении ветеринарной медицины. Ну не бред мы слышим и видим. Дайте мне пожалуйста проверить период работы этого петра истрахия, через сутки будет реальный акт его не одна тюрма на Украине не примет - только в Китай на разстрел. Я знаю что я пишу.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +9 Гостью
Можна і 50 років працювати в службі і палець об палець не вдарити, іди перевіряй по районах де працював Істратій у свій час, і в людей запитай, що доброго він зробив? І чи брав він хобарі? І чи будував він собі дачі в кожному районі, як деякі? А от коли дізнаєщся, от тоди і будеш бредні писати!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +5 Вет врач
Да если бы гость 24 года в службе работал, то он был бы в курсе дел, а так видно чел не понимает о чем речь идет! Но рассуждать, типа я "про" и"спец" еще никому не повредило!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +7 Валентин
Гостью, те що ви володіете деякими данними про роботу кабміну та керівництвом лабораторій честь та хвала, но про всі решта дії нашого "керівника" ветслуби не володієте по двум причинам, або ви не працюєте в керівному складі, або ви з другоЇ області !!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Гость
конечно же я с другой области, и со стороны это смотрится по другому. особенно выложенные Вами професионально безграмотно написанные акты. и если Вы всей областью выносите из избы грязь, понося тем самым всю Вашу службу области, ничего хорошего в этом нет. Лично мне Вы же понимаете Ваша оценка не нужна, которая как я понимаю сводиться к тому, построив кто "хату" чи не построив, а кто построил той козел. И в моих советах Вы конечно не нуждаетесь, но я очень не хочу что бы граждане Украины читая такие статьи думали о нас ветеринарах так как Вы пишете. Работайте и созидайте, а грязь сама отпадёт от ваших ног, Вы этого и не заметите. И подумайте почему у Вас так плохо, а в моей области всё хорошо. Просто не нужно гадить туда, откуда Вы едите.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +10 Аптека
Уважаемый гость, вы написали "Работайте и созидайте" Так не дают нормально работать, вы думаете эта грязь просто так льется? Просто достала безграничная наглость руководства области!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Гость
Вы никогда не думайте что я с Вами с всеми коллегами не солидарен. Мне понятны Ваши желания. Но лично я никогда не приемлю тот путь решения по которому Вы пошли. Как по мне он бездарен и аморален по отношению к таким же как Вы работающих в нашей профессии. Никто здесь из Вас не написал, что сюжет НТН лжив, хотя бы в том плане, что справку на забой они получили в управлении ветеринарной медицины. Может справку им ещё выдал инспектор управления? это же неправда. я уже не говорю каким методом они получили эту справку. Почему Вы не стоите за службу, не защищаете её достоинства?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +12 Док
У нашей службы достоинства нет давно! О чем вы говорите! Бориска достоинство службы давно прохерил, своим отношением к своим же подчиненным.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Дарвін
Не можу не погодитись з Гостем на рахунок аморальності матеріалу, але уявіть собі ситуацію, коли ви працюєте а вас викидають як пса, не давши допрацювати до пенсії декілька місяців. То де тут аморальність?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Гость
Прошу у Господа прощения, что вступил вообще в эту дискуссию! Возможно и выкинули потому что человек к Вы пишите уже дорабатывал, а не работал как положено. Не мне судить, я не знаю. Но знаю одно точно, что человека подготовленного , устойчивого, знающего свою работу просто так выкинуть не возможно. Читаю статью - пишут о ЛВСЕ 8 кв. метров. У меня вопрос, а кто мешает работать начальнику управления города с дирекцией рынка о выделения помещения? Если человек на своём месте то у директора рынка шкура бы заворачивалась от того количества проблем, что у него появились бы. Кто мешал карантиным ментам при выявлении 20 машин без документов - сделать "стоп-машина", кишка наверное тонка, это сделать. В который раз говорю - модными сейчас словами - люстрацию нужно начинать с себя. А не устраивать "сбитым лётчикам" публичные разборки.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення