Неділя, 18 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Спростування від борця з "новоселицькою мафією" чи спроба залякати?

На редакційну пошту "Буковинської правди" надійшов лист-звернення від Олега Істратія, який спростовує деяку інформацію, що була оприлюднена на підставі колективного звернення від Світлани Нікіти, яка представилась представником  ініціативної групи Новоселицького ринку на нашому інтернет-порталі Вся правда про «новоселицького Остапа Бендера», «правозахисника» та «помічника народного депутата» . Публікуємо його повністю без цензури.

20.05.2014 р, в новинах вашого суспільно-політичного видання “Буковинська правда” була оприлюднена в мережі Інтернет, колективне звернення від ініціативної групи Новоселицького ринку та мешканців міста Новоселиця. Під назвою статті “Вся правда про “Новоселицького “Остапа Бендера”, “правозахистника” та “помічника народного депутата” де голова ініціативної групи, директор Новоселицького ринку,
Світлана Нікіта, без фактичних підстав та будь яких підтверджених даних моєї громадсько-політичної діяльності на посаді голови Благодійного фонду “Шлях до добра та спасіння” , депутата Новоселицької міської ради, голови Новоселицької громадської ради, присяжного Новоселицького районного суду, голови районної партійної організації, помічника-консультанта народного депутата України Соболева С.В. Оприлюднила інформацію що ставить під сумнів проведену мною роботу правозахисного та депутатського реагування на протязі багатьох років, на користь громади Буковини. Що таким чином ганьбить мою честь, гідність та ділову професійну репутацію вищезазначених завдань моєї діяльності. В колективному зверненні від 20 травня мене звинуватили, цитую в скороченому вигляді:

Істратій Олег є шахраєм, здирником, порушником закону, непорядною людиною, відомий продажною політикою, не є справжнім помічником-народного депутата України, вимагав хабар у відомого бізнесмена Москалюка В.І., Де мене не поважають ні колеги депутати, ні городяни, ні селяни, ні тим більше інтелігенція. Та можновладці дивляться як на шавку, що загруз у чварах, плітках, сіє ворожнечу серед людей. Де я саме звертався з “кляузами” щодо захоплення Бонченським монастирем ставків, незаконного відбору гравію, про “тітушок” і так далі, де насправді виявився простим «балабоном» та брехуном. Обділений розумом та з дешевим піаром, і залишив тільки злість, жовч і тупе нахабство. Також мене неодноразово бачили в неадекватному стані від наркотичних засобів. Де в тому що я “покурюю” немає сумнівів і є достатньо свідків. Прикриваюсь неіснуючим посвідченням помічника народного депутата. Також “кинув” банківську установу “Укрсіббанк” залишаючись злісним боржником. Постійно порушую правила дорожнього руху, де склад розуму однаковий з звичайними малолітками. Активний махінатор від милосердя, шахрайство в благодійному фонді. Та був оштрафований на суму в121095 грн за відмивання коштів, згідно постанови від 12 травня 2011 року. Вимагав гроші у власників закладів грального бізнесу під погрозою закриття, а в подальшому кришував, а гроші відмивав через благодійний фонд. Де будучі справжнім хуліганом, напав на будинок колишньої дружини, побив вікна, знущався над тещею-інвалідом другої групи, побив дружину що була на той час старшим лейтенантом міліції. З питанням в кінці колективного звернення цієї кримінальної саги. Чи можуть люди довіряти таким псевдо “правозахистникам”, а насправді шахраям і злочинцям ?

Частиною 3 статті 277 Цивільного кодексу України встановлено презумпцію недостовірності поширюваної негативної інформації про фізичну особу , а саме: ”Негативна інформація, поширена про особу, вважається недостовірною, якщо особа, яка її поширила не доведе протилежного” Де таким чином, я буду змушений звернутись до суду, з метою відстоювання справжніх фактів моєї діяльності, та доказування неправдивості інформації що була проти мене поширена. Та відповідно до цієї статті , заперечую поширену проти мене не достовірну інформацію, спростовуючи іі реальними подіями що перекручені зацікавленими особами . Так, я Істратій Олег Володимирович, 1978 р.н. житель м.Новоселиця. Закінчив Чернівецькій національний університет (історичний факультет). Друга вища освіта КНТУ (облік і аудит), на даний час здобуваю третю вищу юридичну освіту . В 2006 р. заснував Благодійний фонд “Шлях до добра та спасіння” Де за 6 років діяльності організації, фондом було проведено 6 благодійних обідів в яких прийняли участь декілька тисяч людей похилого віку, ветеранів ВВ, інвалідів . Працювали програми “Безкоштовні ліки для людей похилого віку” , “Гуманітарна допомога дитячим інтернатам”, “Допомога психіатричним лікарням” де ці всі події висвітлювались в засобах масової інформації, що не залишає жодних сумнівів тої духовної, соціальної, благодійної роботи, в яку я без перебільшення вклав свою душу та зусилля без будь якої матеріальної користі для себе.

Як було вказано в колективному зверненні,дійсно , фонд був оштрафований на загальну суму в 125000 грн. Саме Новоселицьким МДПІ, що стало помстою начальника за мою громадянську позицію та відстоювання інтересів виборців.

В 2010 році мною було зареєстроване колективне звернення від підприємців району, щодо постійних поборів Новоселицькою МДПІ в особі тодішнього начальника Крохмаля І.Д. Де було доведено що сплачувались побори в розмірі 5000 гривень з кожного підприємця. Також відбулось захоплення карьєру в селі Зелений Гай, що також має відношення до зазначеного вже колишнього начальника . Після цього відкриття корупції, на мене спустили всі служби правоохоронного нагляду . Навіть не повідомляючи про судові розгляди штрафних санкцій. Подавши на мене особисто позовну заяву щодо наклепу посадової особи. Де в судовому засіданні, суддю Новоселицького районного суду не цікавило що підприємці мають відповідні квитанції про оплату цих поборів, яких навіть не впустили в судове засідання. Саме за правду, справедливість, боротьбу проти корупції . Благодійний фонд припинив своє існування з боргом якій став відповіддю на мою боротьбу за простих людей. Попередня влада, добре дала мені зрозуміти, що мене просто знищать . І фактом цьому стали обшуки в приймальні народного депутата, також мене було зухвало побито працівниками СБУ в Чернівецькій області. З такими травмами як струс мозку, перелом ключиці, синці по всьому тілу. Я пройшов через всі випробування та несправедливість, залишившись вірним своїй позиції та людям яких я захищаю та буду захищати до останнього подиху, не дивлячись на велике начальство та їх корупційні інтереси при будь якій владі.

Відносно моєї колишньої тещі та дружини з якою я маю спільну дитину. Я можу зазначити, що мав “бурне” розлучення, але без будь яких бійок, та знущань над тещею . Про що остання може підтвердити в усній або письмовій формі будь кому з зацікавлених осіб цього колективного звернення. Адже я є люблячим батьком своєї дитини, та вмію пробачати, за багато поганих справ і свою колишню дружину, тещу, та всіх їхніх родичів. Де зазначені знущання, бійки, розбиті вікна, не відповідають дійсності. Також звинувачення нібито “кинутого” Укрсіббанку” також не відповідають дійсності. В 2007 р. я викупив декілька земельних ділянок . На одну з них мені не вистачало коштів, де мені запропонували оформити іпотечний договір з банківською установою. Після паводків 2008 року, саме на земельній ділянці виникли форс-мажорні обставини. Де “Укрсіббанк” забрав земельну ділянку ціною в 40000 доларів, де я не те що “кинув” а втратив на ній свої власні заощадження.

Хочу відповідально зазначити що не винен грошей не кому, адже є самодостатньою людиною, та більш того не кого не кинув, не обманув, не продав та не зрадив. Та ці нікчемні наклепи так ними і залишаться, але відповідати за них, такі цього разу доведеться, тим людям що причетні до цієї “Чорнухи”. Де насправді не існує не якого колективу. А саме Світлана Нікіта , що нібито є головою ініціативної групи, взагалі не має відношення до цієї статті, адже вона не чого не підписувала та не відсилала на редакцію вашого порталу. Таким чином постає доречне питання, хто написав колективне звернення та за що мене конкретно дискредитують в засобах масової інформації. Де також наглядним прикладом є студійне, високоякісне відео, з назвою “Думай і говори” що також замовлено особами що причетні до справжнього наклепу що буде мною доведений найближчим часом.

Також не зрозуміло, за якими фактами та свідками , мене звинуватили в вживанні наркотичних засобів та речовин. Що взагалі є провокацією проти моєї діяльності, з метою знищення авторитету та довіри моїх виборців, громади що мені довіряє. Де фактом цьому є десятки людей кожного дня, що звертаються по допомогу в різноманітних питаннях , утворюючи величезні черги до приймальні. Не вже ті люди, що звинувачують мене в цьому “бруді” не усвідомлюють, що я один. Але в мене більше заявників, колективів, ніж у всіх них разом взятих з міською радою, райрадою та РДА? Люди шукають протидії корупції, і разом ми знаходимо правду, яку нажаль знайти в провладних кабінетах, просто не можливо.

Люди що причетні до цього мені добре відомі. Де перший замовник це Володимир Москалюк. Це людина яка є правою рукою судді Дутки М.С. та лівою рукою настоятеля Бонченського монастиря Михайла Жара. Саме цей не порядний підприємець забрав ставки у громад Новоселицького району, саме він пограбував наше місто, та забрав Новоселицький комунальний ринок в приватну власність. Саме він, зніс захисну смугу сіл, від видобутку гравію. Але ще якихось 20 років тому, це була людина що не розуміла ”коли день коли ніч” . Біла горячка була його справжнім тягарем. Його часто бачили під заборами, саме обіс...им та брудним. Де саме допомога судді , що вилікував його, підшив, дав в руки потужний бізнес та повну безкарність яка панує і понині, вже остаточно надоїла нашій громаді . Де прикладом цього є безстроковий мітинг , справжній майдан навпроти Новоселицького районного суду, що перетворився в цілодобовий рух опору. Якій дуже заважає іншим замовникам та прибічникам не існуючого колективного звернення. Це люди які дуже переживають що втратять після місцевих виборів, всю владу на якій вони зробили собі непогані статки. А саме пан Москалюк, вже добре розуміє що Новоселицький ринок знов перейде в комунальну власність, де він вважає що мене знищить саме цією дискредитацією що має місце в колективному зверненні. Його заяви до Верховної ради, інших його злочинних діяннях які повернуться саме проти нього. Побачивши мої фактичні матеріали про “Новоселицьку мафію” , та матеріали які ще попереду, саме такі особи цього клану як колишній голова Новоселицької районної ради, колишній голова Новоселицької РДА, мер міста Новоселиця, та інші. Не дивлячись на ці брудні перепони, інформаційну війну що була мені ними влаштована, остаточно програють не дивлячись на бездарні наклепи які будуть дуже дорого коштувати всім учасникам цього замовного дійства. В відповідь всім вони отримають фактичну люстрацію всіх діянь за які всеж такі потрібно буде відповідати, і дуже скоро.

Прошу Вас:
1 Оприлюднити дану заяву на вашому інформаційному порталі.
2 Надати оригінал підписаного колективного звернення Нікітою С.

Позовна заява до Новоселицького районного суду вже готова. Але поки ще в ній не має прізвища відповідача. Анонімки в вашій роботі річ дуже не безпечна.

Я відповідаю за кожне своє слово що підкріплено свідками та потерпілими від “Новоселицької мафії” і не тільки. Сподіваюсь на порозуміння та співпрацю.

Додатки (2 відео)

1 Робота фонду  http://www.odnoklassniki.ru/video/10837428806

2 Робота Москалюка В.І.  http://www.odnoklassniki.ru/video/10837428806

P.S. Звинувачення пана Олега Істратія не відповідають дійсності, редакція "Буковинської правди" не публікує анонімні матеріали. Стосовно колективного звернення, то повідомляємо наступне: на нашу редакційну пошту надійшло звернення 20 травня о 10 годині 33 хвилини від Світлани Нікіти з проханням опублікувати даний матеріал на шпальтах нашого видання. В даному листі, Світлана Нікіта представилась представником ініціативної групи Новоселицького ринку. Того ж дня, 20 травня о 22.00 даний матеріал був опублікуваний. В даному матеріалі ми чітко зазначили, що публікуємо дане звернення повністю без цензури. Редакція не перевіряє достовірність та не відповідає за зміст інформації, яка надсилається на редакційну пошту з зазначенням автора матеріалу. Редакція залишає за собою право публікації матеріалу чи відмовити в публікації матеріалу без будь-якого погодження з автором.

Оцінити матеріал:
(9 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +6 Новосельчанин
Молодцы ребята! Давно пора навести порядок с действительно мафией в Новоселице. Посмотрите на мера города, одновременно ведет три стройки, купила дом за 200000 у Гришы Капртаря бывшего убозовца и котрабандиста одновременно. Посмотрите на Шову Деомида, мало того что отобрал опорный милицейский пункт в центре города и построил себе дом. В двор мерседесы не помещаються, разные щета с милионами гривен. Никитович до сих пор получает за гравер хотя уже не начальник РДА. Это полный безпредел. И крышует их всех дутка. Рвать всех вместе с Москалюком. Это что верущий? Стойте люди, держитесь, Новоселица за ВАС!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 місцевий
Марічка, мер ти наш дорогий! Що з дитячим садочком "Дзвіночок" Скажи будь ласка, Де вам доказали крадіжки грошей, купа махінацій, а завідуюча стоїть і діла їй немає. Може досить знущатись над людьми . Прийшла тут хитро...на Ванчиківецька і розповідає нам тут? Геть паскуда, Що ви творите ? Люди все бачать, і бачать всіх крадіїв. № 1 Шова №2 Нікорич №3 Никітовіч. З короною на голові Дутка, Бабло мафії це Москалюк. Дійсно спав під парканами по селу, обіссяний і обісраний і обриганий навіть. В Строїнцях про це всі говорять, що спас його Дутка, підшив, підмив, побрив. Ноги в теплій воді, тобі Володя Москалюк треба Дутці мити. А саме із-за тебе ця людина пішла з суду. Ти підставив суддю,. Думаю не довго тобю дергатись Володя, приїхали. Гнида ти недобита. Шкатулка пандори відкрита, буде тобі , все що заслуговуєшь. Геть мафію! Стояти до кінця! Москалюка зареештувати і негайно!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 предприниматели
Тут у нас на майдане только что был Валерчик Дутка и рассказывал нам ,какой он чесный и порядочный,что о папиной работе он ничего не знает.Зато знаем мы, и знаем очень много интересного.Есл и Дутка думает,что ему удастся нас провести, то он ошибается.Дутка должен уйти, а Москалюк сядет.Рынок перейдет в собственность города.Иначе мы отсюда не уйдем.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Дутка Валерий
Цитую предприниматели:
Тут у нас на майдане только что был Валерчик Дутка и рассказывал нам ,какой он чесный и порядочный,что о папиной работе он ничего не знает.Зато знаем мы, и знаем очень много интересного.Если Дутка думает,что ему удастся нас провести, то он ошибается.Дутка должен уйти, а Москалюк сядет.Рынок перейдет в собственность города.Иначе мы отсюда не уйдем.


Уважаемые предприниматели , я действительно заходил сегодня к Вам на майдан, с уважением пообщался с Вами, ответил на все Ваши вопросы и мы разошлись на позитивной ноте. Вот только по поводу работы моего отца мы с Вами не разговаривали, поэтому просто попрошу Вас писать правду в коментариях, также не соответствует действительност и то что Вы пишете что я рассказывал какой я чесный и порядочный, я об это не говорил. Пускай люди судят обо мне по моим поступкам, а не по словам.

С уважением.
Дутка Валерий
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 обозреватель
Как ни поэтично бы звучали Ваши слова, переполненные мнимой доброжелательно стью, но люди также знают заоблачные цены Ваших поступков и их не совсем честные механизмы рычаги реализации!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 маршинец
Молодцы,ребята. Вас поддерживают многие.Проводил опрос.Список следующих:Шова, Никитович,Никит ин,Никорич,Криг ан,Балта...Удач и,в трудную минуту сигнальте,помож ем...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 ПП ирина
То,что Москалюк гнида,это знают все.То,что он со своими грязными дружками умеют заметать следы,это нам тоже известно.Но и мы умеем многое.Если не пойдеш людям навстречу,будеш висеть на базарных воротах, а охранять тебя будет тот-же Тигр за твои-же деньги.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 патріотка
Правильно, всю мафію потрібно заарештувати... Годі нас обкрадати. Ми ж маємо жити у вільній країні, без всілякої мафії і подібних нелюдів як Москалюк та Дутка...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Новоселица Майдан
Мы не стоим на месте, не останавливаемся над общественной важной социальной работой для нашего города, отстаивая точку зрения большинства жителей города и района. Новоселицкий колхозный рынок , это важный экономический узел, который в дальнейшем противостоянии перейдет в собственность, в комунальную собственность. без как либо проблем для тех кто выкупил или не выкупил землю или магазин на територии рынка. Землю у горсовета можно будет купить за 50 гривней за квадратный метр. а не за 1000 эвро. Все по чесному, а не так как хочет Москалюк. Так как хочет Москалюк не будет.
С уважением Космос
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Майдан Новоселица
Я точно знаю что , что это все корупционная схема мафия Дутки и Москалюка, это все одно кодло. Для того что бы все это воспринимать надо знать правду и истину которая за простыми людьми.Мне не требуються раследование правоохранитель ных органов, лично я знаю что эти люди виновны.Я как гражданин Украины желаю одного : Банда должна уйти , не важно как мы ее пошлем. Пусть правохранительн ые органы работают, а мы через срок который отведен для следствия. Проверим эту работу.
С уважением Патлатый
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Майдан Новоселица Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Патриот Новоселицы
Этот Москалюк сам весь гнилой и такую себе подобрал команду. А эта стерва Никита С. вообще рупор преступной группы Москалюка.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Новосельчанин
Новосельчане вы посмотрите что эта падла подонок и тварь Москалюк зделал с нашего рынка имено с нашего потомушто он должен принадлежать нам городу а он зделал зону строгого режыма исще осталось поставить вышки с пулеметами и столбы с колючей проволкой а потом перебратца и на весь город конешно с такой крышей как Дудка почему нет если мерша наша тоже сволочь не хочет помогать людям его вернуть а только кричит что нагород у нее нет денег в бюджете а для себя оно находит дерьмо все на мази за откаты Москалюка гнать их всех сранной метлой причом всех кто сейчас у власти и старых и новых они тоже уже показали свое лицо они тоже с людьми не считаютца ну конешно ими же руководит старая верхушка которая ушла и еще при власти но я надеюсь что это временно и эти парни под Судом добютца справедливости
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 справедливый
Я немогу понять почему не по выгоняли эту всю шаику корупцыонеров от самрго верху до низу и поставить новых молодых к власти тех кто любит свою Новоселицу у нас много грамотных умных справидливых людей которые будут отстаивать справедливые ришения в засчиту города и его жителей а не то што эти хапуги за кокоето ришение справедливое забирают последнюю копейку у людей
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Украінець
Дудку вигнати з Суду взагалі щоб не кришував того негідника Москалюка а другого на нари і нехай там і згние щоб невоняло ім у нас умісті а базар таки забрати і віддати місту і громаді і тоді у бюджеті міста будуть кошти наводити порядок і нашу мершу тоже гнати і не тільки іі а всіх з меріі по викидати як псів це стосуетьця і депутатів бо голосують за ті рішеня які вигідні мерші це депутати від сатани і чорта а не від народу суки продажні а тим хлопцям і дівчатам під судом хочу побажати міцного здоровья натхнення і терпіння ви переможете СЛАВА УКРАІНІ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 КГБ
Выгнать как псов это вы правильно подметили! В первую очередь мера которой все мало и мало. Второй Арсений, то вообще я не знаю че он там делает. Третий это Рошка Вадим так званый юрист. Его работа в горсовете это игры в нете, полный идиот. Четвертая это специалист типо главный Полковникова, только даром зарплату получает, пользы Новосельчаном от нее полный ноль. Пятая это Таня Гулей , она землей руководит типо все знает. Шестая это Ира Мажор, какого хера она вообще там делает. Короче весь горсовет гнать в шею. Так оно и будет.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +5 Аронець В.І.
У цьому конфлікті інтересів влади,бізнесу і народу є єдиний вихід - це надання фактів і доказів щодо порушень, а не особисті звинувачення на основі неприязні та емоцій. Згідно закону про засоби масової інформації, уповноважені слідчі органи мають провести перевірку по кожному факту, без тиску і використання адмін ресурсу сторін, які представленні вище. Звісно і природньо,що у людей виникає багато питань,що до статків сімЇ пана Дутки, але в нашій державі існують методи та механізми для відстеження походження грошей за допомогою банків, податкової, виконавчої служби, міністерства юстиції, адже кожний злочин тягне за собою шлейф користі та збагачення. Якщо факти будуть встановленні - то необхідно затримати і обмежити волю злочинцям. Переходити на мову сили не має сенсу,оскільки ми вже маємо досвід з майданом і знаємо,що це закінчується тільки смертю невинних людей, які прагнуть до кращого майбутнього.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 мешканець міста Н.
Правильно, дякую
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Аронець В.І.
Якщо місцева влада не дає можливості провести незалежне розслідуваня місцевій громаді слід звернутись до центральних телеканалів(1+1 , интер, ICTV) з запитом у відповідні редакції телепередач(гро щі,свобода слова,червоне-ч орне) для незалежного висвітлення подій, що відбуваються в місті Новоселиця, адже саме вони допомогли довести справу до кінця з продажним і хамовитим суддєю Зваричем, з хабарником - головою центру зайнятості, іншими співробітниками та державними службовцями,які забули,що вони служать народу України і давали присягу захищати честь і гідність простих людей - громадян.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Аронець В.І.
Адже коли справа набуде розгласу - цим людям ніде буде сховатися, усе проходить і закінчується, свавілля суддів теж не безмежне. Дуже приємно, що в людях не помер патріотизм, любов та бережне ставлення до Батьківщини і власного міста - оселі де вони проживають, що спарава Небесної сотні продовжується,п роходять очищення корумповані суди. Може накінець влада оприлюдне зарплатні держслужбовців та суддів, щоб ми знали куди йдуть податки і скільки ми платимо за справедливість і виконання законів.

З повагою,
Аронець В.І.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Аронцю В.І.
Повністю згідний, ця справа так чи їнакше буде мати вирішення з самого верху. Розпочинаючи саме з передових каналів країни. Те що ці люди стоять за все місто , не викликає жодних сумнів. В "Буковинській правді" є реальне висвітлення в колективному зверненні підприємців та громадян, саме про Дутку , Москалюка, .Досить, вже нас обманювати, розкрадати, знищувати. Це меседж та мета Новоселицького майдану. Підтримую всіх хлопців що повстали проти цієї системи, Тільки так , інакше,програют ь всі.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 Дутке Валере
Уважаемый Валера Дутка!Да, мы действительно очень мило с вами побеседовали.Из вините,что неправильно вас поняли.Вы правы! Вы даже не пытались быть или казаться честным и порядочным. Вы сказали, что Ferrari на фото- не ваше, и тут-же очень "порядочно " добавили ,что собираетесь себе купить такую-же.Наверн ое, это скорее всего говорит о вашей огромной честности и порядочности в вашей адвокатской деятельности.Ве дь ничего удивительного в том, что парень в 28 лет ведёт образ жизни такой, как вы- нету.А теперь скажу вам чесно:"ВЫ даже не можете себе представить, сколько молодых людей с юридическим образованием сидит без работы потому,что им нечем заплатить за место таким,как ваш отец; потому ,что им не посчастливилось быть сыном главного судьи или простого.Когда- то ваш отец нам сказал,что мы должны менять не его,а систему.Так вот, эта прогнившая система начинается именно с таких,как он.И вины нашей в этом нету, а ваша-есть. "
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 Дутке Валере
На счёт вчерашнего разговора о вашем отце. Мы спросили,не знаете ли вы,когда он выйдет из отпуска, на что вы ответили, что нет,не знаете, потому, что дома не обсуждаете тему работы.Чесно так ответили...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Украінець
Я неможу зрозуміти чому цей дудка непіде сам напевно немае совісті або і на далі думае кришувати бандита москалюка та усю мафію що при владі яка знущается над простим людом гнати іх усіх а кого треба кинути за грати того москалюка нашу пані мершу та всіх інших хто займався поборами при владі а люди не даремно стоять і в день і в ночі під судом томущо вже набридло терпіти це знущання а хочеця жити в нормальній державі та любити свій край свое місто за це й загинула небесна сотня а наша пані мерша нехоче в іхню честь переіменувати хоч якусь вулицю не говорячи вже про вулецю ЛЕНІНА який знущався над УКРАІНСЬКИМ НАРОДОМ бо в бюджеті нема грошей а на двох поверхові хати квартири у неі чомусь гроші знаходяться сволота без соромна щей депутати такі самі голосують за все те що нашій пані вигідно вони служать не народові який іх вибирав а сатані сволочі продажні і вони там такі всі крім двох трьох людей у яких ще лишилась крапля совісті гнати іх вітти
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Судье Дутке
Вы знаете, весь адвокатский корпус города Черновцы очень громко смеялся, когда вы обманули людей, что напишите и отвезёте заявление об отставке в Апелляционный суд...Ну что-же вы такой упрямый?Почему не выходите к людям?Чего боитесь?Хотите- отвечу?Да потому, что стыдно вам смотреть в глаза людям.Потому ,что нечего сказать...Ведь как объяснить все те незаконно принятые решения,когда прав тот,кто заплатил больше?..Как объяснить покалеченные судьбы людей,женские слёзы и огромное желание несправедливо осуждённых мужчин просто дать в морду?...Желающ их,поверьте,дос таточно.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Новоселица
Дорогие Новосельчаны и жители раенна смотрите что творитца в нашем городе и раене какая у нас корумпированая власть и веть не для кого не секрет чтоб решить вопрос надо занести конверт в любой орган или учереждение власти и првильно пишут в коменариях надо их всех гнать потомушто продались Иуды а выбирать новых которые будут отстаивать наши с вами интересы и не за деньги а просто за уважение что вы человек и хотите жить в цевилизованай стране где перед судом все равны как перд богом и хочу поблагадорить тех людей какие отстаивают нашу с вами правду и дай им Бог крепкого здоровья и терпения и вот таких как они и надо просить ити во власть потомушто это настоящие патриоты своей страны и своего города и своего народа и я уверен правда победит с правдой БОГ СЛАВА УКАИНЕ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 базар
Дудка, Москалюк,Никори ч и (уважаемая) Никита вы думайте что люди играют с вами в прятки . Хватит врать,сушите сухари и не издевайтесь дальше над людьми.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 МЕСНЫЙ
Мне очень жаль тех людей которые под Судом отстаивают правду потомучто они борятца ни с одним дудкой и москолюком а борятца со всей корумпированой властью в которой дудка и есть вирхушка пирамиды которая рухнет как только они этого добютца поэтому сичас вся власть пошла против них но я рад что их потдерживают наши Новосельчани неоднократно наблюдал как простые люди приносят им иду кипеток для чая и кофе дрова чтоб ночью грелись поддерживают добрым словом а это слово доброе им сичас очень нужно и это приятно что в городе и районе есть еще чесные и справедливые люди потомушто терпеть уже нет сил но есть и сволочи которые за проплату распускают сплетни что под Судом стоят за деньги бред сивой кобылы ну таким людям Бог судья напомню что МАЙДАН также начинался и простой люд первый раунд выйграл так что и вы выйграйте БОРІТЬСЯ ПОБОРЕТЕ ВАМ БОГ ПОМАГАЕ СЛАВА УКРАІНІ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Дячук Дмитрий
Ребята стоять до конца не здаватца Дудку геть с пазором Маскалюка в тюрьму и все его добро под конфескат и вернуть городу но прежде чем вернуть выгнать Мершу тоже с позором бо все тогда снова украдет она тоже хорошая хапуга и на этом не останавливайтес ь ище очень много работы держитесь а мы чем сможем будем помагать и потдерживать
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Предприниматели.Леся
Большое спасибо всем за слова поддержки.Вы не представляете, как заряжаете нас, какую силу нам даёте.Ведь всё,что мы делаем,поверьте ,ох, как не просто! Мы стоим уже 3 недели с огромной верой в то,что мы делаем всё правильно, делаем для всех и для каждого из нас.Мы надеемся изменить хоть что-то в нашем родном городе.И когда мы оттуда уйдём,поверьте , какое счастье будет услышать от людей простое и очень тёплое"спасибо" . Помогите нам.Мы не просим финансовой поддержки. Помогите советом,добрым словом,любой информацией о тех бесчинствах, которые происходят в нашем городе и районе.Велике всім дякую і СЛАВА УКРАЇНІ!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Простой человек
Спасибо вам что стоите за наши права. Каждое утро проезжаю возле суда. Уже три недели не вижу крутіх машин судей, они их прячут. Не труться возле суда, такие делаши как Москалюк, и ему подобные. Люди начинают очень глубоко понимать что то напрежение которое вы устроили им, влияет именно в положительную сторону , Так что спасибо Вам И главная победа думаю в переди "Рынок который будет принадлежать т городу" и пустой горсовет от мера и всех ие лакеев. Слава Украине!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Майдан
Дорогі наші депутати!Підклю чайтесь,нікого не бійтеся.Якщо не боїмося ми,прості підприємці і не тільки, то що говорити про Вас...Чому до сих пір поряд з нами лише Ваня Попадюк та Олег Істратій?Адже саме Ви-виборці народу.Народ вірить Вам,але цю довіру треба оправдати.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 З боку
А какие депутаты будуть ходить за народом? Все подвязано. Кого не возьми. Продажные абсолютно все, начиная от Серикова хотя партия регионов то их как от одной мамы родили. Дальше Падура, Эфтемий, Топало, Чайка, и так далее. Как вообще этих людей можно было выбрать? Позор !
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 новоселица
Депутаты с народом только перед выборами.После выборов они не видят людей. Например Чайка как депутат решает все проблемы Москалюка. Остальные свои проблемы.В Новоселице два депутата которые помогают людям Истрати и Попадюк .Когда Олег пишет правду про Новоселицкую мафию ох какая реакция........ ....... Молоцы ребята, держитесь народ с вами.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Штефан МАРЕ
Ребята Молодцы! Я С ВАМИ! Мы ещё покажем КТО в Новоселице Господар.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Iон
Маскалюка готов розорвать каждий уважаемий человек которий работал на ринке. Я работал. Меня кинули на 15000$. Истратий, Попадюк мужики которыми Новоселицкие люди должны гордиться и мы должны им помогать. Слава Украине! Нары Москалюку и Ко............. ..
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Майдановцы
Сейчас 00:31.Идёт сильный,проливн ой дождь.Ребята стоят на майдане под зонтом.палатки начали протекать.Они- настоящие герои, которые отстаивают честь и свободу,правду и справедливость, они борются с беспределом, который сотворили Дутка,Москалюк и им подобные.Ребята промокли до нитки,а их не видят и не слышат высоко и как-то очень быстро взлетевшие Криган, Балта, и всеми уважаемая Никорич М. И. У вас ещё есть шанс повернуться к людям лицом.Иначе,бою сь, что бежать ,даже спрыгивать со своих тёплых, уютных и сытых кресел прийдётся очень быстро.Желаю вам успеть это сделать.Наверно е, вы ещё не поняли,что люди-это большая сила, а каждый человек,у которого есть идея, стоит сотни таких, как вы.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 базар
Никита выходи сейчас к людям и смотри как люди торгуют . В мазинах за 20000 е ставили ведра ,вода течет по стенам ,весь товар мокрый Где ваши услуги за 340 гр Москалюк выходи к людямн и бери с собой всю шарашкину контору .
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Новоселица
Очом вы говорите кто вас услышет тот зажраный Криган или Балта это люди Шовы которымо своей он и дальше руководит это сволочи ну ничо люди все видят и я уверен им не долго осталось повылитают как пробки за это свинство а наша мерша тоже пережывает за отвецтвеность а отвечать придетца вмести со своей депутотской шайкой шакалов а тех людей искрине жалко но я уверен они и весь город выйграют эту не равную войну против этих ублютков ребята держытесь
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Місцевий мешканиць
Хлопці я вам дуже співчуваю бо зари погода не на вашому боці але тримайтесь до кінця бо терпіти цю мафію вже нема сил і треба добитись щоб москалюка кинули за грати дудку вигнати не тільки зголови Суду а взагалі геть а ту блоху нікіту свету теж притягнути до відповідальност і цю пітстілку москалюка за наклеп і хочу побачити кого вона привиде до суду від імені кого вона писала це колективне зверненя
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Аронець В.І.
Прочитавши уважно попередні повідомлення мені, як громадянину України, стало соромно і безмежно гірко за людину, яка вважає себе вищою за народ і робітничій клас, хоча виросла поряд з Вами громада, якій Ви дали квиток у життя. Ця людина Дутка Валерій. У свому зверненні він відкрито насміхається над усіма мешканцями міста. Коротко хотілося би розібрати його повідомлення по реченням і проаналізувати їх.
Це я спробую зробити як людина стороння і незалежна з логічними наслідками та приведу нижче:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Аронець В.І.
"Уважаемые предприниматели , я действительно заходил сегодня к Вам на майдан, с уважением пообщался с Вами, ответил на все Ваши вопросы и мы разошлись на позитивной ноте." - з цього речення випливає :
1. Прийшла ця людина до Вас з метою розвідки обстановки та дізнатися про стан речей,оскільки можливо вже втратили підтримку з боку своїх босів,або бояться,щоб ті не дізналися про реальний стан речей та вкрадені грощі.
2.Підмінити поняття негативу та конфлікту на слова: "разошлись на позитивной ноте" - але куди розійтись і кому розійтись,людин а сама до кінця не розуміє, можливо в сімї судді вже виникло бажання тікати за кордон,доки не попали під арешт?
3. На які питання відповів теж не зрозуміло, тому що їх ще ніхто не задавав, або можливо не ті люди задавали,оскіль ки я так розумію це повноваження прокуратури, юстиції, та Вдерховного Суду. Складається враження - що спілкування прошло і за нього Валерію необхідно відчитатись перед кимось. Перед ким?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Аронець В.І.
"Вот только по поводу работы моего отца мы с Вами не разговаривали, поэтому просто попрошу Вас писать правду в коментариях, также не соответствует действительност и то что Вы пишете что я рассказывал какой я чесный и порядочный, я об это не говорил." - це речення мене розмішило зухвалістю,бага толикістю,недоб ропорядністю та повною відсутністю єтики та поваги:
1.Робота його батька - це є предмет конфлікту,саме із-зі цього він і прийшов, тому мова йшла тільки про це. Якщо він не говорив, то приходив мабуть привид Валерія Дутки, а він медитував десь в Парижі чи на пляжах Майорки або Кайманових островах. Виходить Валерій не знає, про що люди кажуть, то може ще раз завітає до них в гості і напише "сповинну"?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Аронець В.І.
2. Валерій відкрито заявляє,що він не чесний і не добропорядний, що все є правдою,але вкрадене ніхто не збирається віддавати.
Мабуть не кожна людина насмілиться відкрито себе сама прокритикувати - за це респект. А от адвокатські прийомчики використовувати нема сенсу - Ви не в суді!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Аронець В.І.
"Пускай люди судят обо мне по моим поступкам, а не по словам." - о цей вислів правильний,може мо підсумувати:
1. Необхідно правильно задавати питання і писати у відповідні органи листи для ініціації розслідування по факту дій судді Дутки та його сина адвоката.
2. На час розслідування вимагати арешту обох.
3. Анулювати адвокатську ліцензію Валерія та відсторонити від роботи на час розслідування його батька.
4. Накласти арешт на майно і рахунки обох до закінчення розлідування.
5 Висвітлення в ЗМІ ходу розслідування та вимагати відкритого публічного слухання по справі Дутки.
Тільки тоді громада зможе дійсно бути єдиним джерелом влади,як це прописано в конституції України і зможе запобігти розкраданню державних коштів, та направити їх на підняття пенсій і заробітних плат робочим людям, на фінансування економіки регіону для будівництва інфраструктури та створення робочих місць.
На останнє:хотілос я би побачити коментаріїї особисто Валерія,
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Леся Т.
Уважаемый Аронец. Дутка не ответит Вам потому,что ему нечего ответить. Он делает вид, что ничего не происходит. Но я думаю, что очень скоро Верховна Рада и Вища Рада Юстиціі обратит внимание судьи на нас и на наши требования. Главный судья был уверен, что он посмеялся с нас. Но не забывайте, что смеется тот, кто смеется последним. А вам,пан Москалюк и Света, дам дельный совет: Никогда не обливайте грязью наших ребят ,потому, что очень много пудов этой грязи может вылиться на вас, и тогда очень сложно будет отмыться.Ведь мы стоим друг за друга горой, и стоять будем до победы.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Новоселиця
Люди добрі скільки можна терпіти це нахабство цього боягуза дудки який ховаеться від народу та цього бандюка і крадія москалюка разом з без соромною нікітою светкою але думаю що людям під Судом треба стояти до кінця бо правда на іхній стороні а правда переможе обовязково и ця уся шушора сяде і на довго тримайтесь хлопці
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Виталик
Народ а что делать с нашей дорогой мершей их там в мерии тоже надо всех менять поголовно и ставить новых грамотных людей такчто ребята 1 дудку в отставку 2 москалюка на зону 3 братца за мерию и по техоньку убрать всех и новых людей к власти и жосткий контроль народа и только тогда мы чтото изменим в нашей родной Новоселице
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Виталик
Ище одно большенство людей за вас такшто только в перед ни шагу назад и если вас щас сотни то после первой вашей победы их будет тысечи покажыти им свою силу духа и потом будет на много легше власть уже труситца и начинают искать на кого бы свалить всю ответственость но козлом отпущения быть никто не хочет такшто скоро все они будут искать 5 угол
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 .
По статье : если столько разговоров про бывшую жену значит не такая она и бывшая ведь дыма без огна не бывает .целая семья просто ссоряться и выставляют по газетам.где такое видано ?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 ,,,
это да! не может забыть её бедняга... так и живут - целая шведская семья...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Alexis-asf
Владимир Ильич (Не Ленин) - тебе [цензура], и пе спасет тебя не батюшка ни Дутка, иди молись скот....
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Alexis-asf
Истратий молодец, хотя сам не без грешка...., но в этой ситуации будем болеть за него, а не за Москалюка.....
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Koz
Лично Москалюку В.И. - иди [цензура] на поклон.... иначе тебе пи...а.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Koz
Дутка и партнеры - адвокатское агенство - увалить ваc нахрен....
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Koz
Малыш Дутка - лично тебе - тоже [цензура]... db25x, скоро увидите что такое народ...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Koz
а нахрена встречаться, если ты [цензура] - Москалюк не идешь на встречу..... с папиком твоим
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Новоселица базар
Уважаемые ,,, Дутка .Балта.Никорич. Криган....если вы не можете справляться с Москалюком не можете указать где его место ,значит вы все замешены в грязном деле. На базаре 140 магазинов,Моска люк все эти магазины продал .в 2007г. через год продает землю из под этих магазинов но к сожалению 20 людей не хотят купить за такую большую суму 2500е. История тут очень длинная ,но факт того что Москалюк дальше себе считает хохяеном базара. Вся Новоселицкая мафия знает. С другой стороны Москалюк молодец плюнул с высокой горы на всю элиту Новоселицкую. 1.Тигр ходят дальше по базару с собаками ,пускай ходят. 2.70 магазинов пользуются электроэнергии ,не имея на руки договор с РЭМ ,ни проекта ,340гр. платят Москалюку за услуги. НОРМАЛЬНО......
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Новоселица базар
3.По понедельникам,ц арь хочет открывает ворота ,кто то разозлил царя ворота закрываются.Пре красно. 4.На машине заехать до своего магазина тигр рычит . А входит ли в обязанность тигра не пропускать людей к себе домой. ЭТО ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНО...... ЗА ПРАВДУ ЛЮДИ ПОГИБЛИ МАЙДАНЕ. Скоро историю Носелицкого базара будет известна по всей Украине и по всей Европе.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Люди.Рынок
Москалюк дальше ворует свет. Ни Никитину, ни Шекете, ни Держнагляду до этого нет дела.Они всё знают, но молчат.Интересн о, почему? Москалюк не имеет права брать деньги за свет, но берёт дальше, без квитанций и отчёта, врёт ,что собирает за коммунальные услуги и все ему верят. И мэр, и Балта, и Криган...Почему он так спокоен, и продолжает воровать? Почему он нарушает все предписания, условия договора, правила торговли на рынке, да и все возможные законы? Да потому, что его крышует Дутка, что в доле с ним многие, кто сегодня у власти. И как- бы вы не отмараживались, господа, факты на лицо.Поэтому, Дутка должен уйти и уже,а Москалюк сядет.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 Koz
Завтра на засіданні Вам всім буде добре....
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Москалюку и К
Москалюк,ти-бре хло.То что ты пишешь в "Слове правды"- чушь несусветная.Как они могут печатать непроверенную информацию,мы у них спросим в другом месте.Люди не платили ему за свет тогда когда он его отключил.Он брал с людей деньги,не выдав им ни одной квитанции.Моска люк, ты,преступая закон 1000раз,врешь на каждом шагу.Если на твоей фени меценат-это вор,то тогда все понятно.Юрий Томик и другие предприниматели хотят вернуть рынок городу, а не себе.Услуги стоят 337грн. но он их никогда не надавал.Если газета позволяет себе говорить ,что депутаты приехали на каруце, то понятно, сколько им заплатили за этот бред.Вообще-то ,ни для кого не секрет,что Москалюк- вор и брехло,и все,кто с ним связан-такие-же .Дальше будет.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 рынок
Предыдущему комментарию: Вы ошиблись, статья была напечатана не в :Слове правды", а в :Свободе слова:, хотя существенной разницы не наблюдаю.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 предприниматели
Предприниматели базара 4 года пытаются заключать договор с РЭМ. Но пан атаман Москалюк каждый месяц собирает с нас 340 гр. Кто платят 340 гр. он включает свет в магазинах кто нет увы........... К чему это мы ведем. Сегодня мы читали в газете :Свободе слова: такую фразу (фрате ку фрате, дар брынза е ку бань) за свет надо платить. Спрашивается кому платить за свет если у нас 4 года нету света и нету договора с РЭМ??????? Профессор учись писать статьи не против себя. И когда захочешь кидаться грязью в нас, то думай что до нас не может дойти а у тебя останутся грязные руки.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 новоселица
Москалюк когда хочешь кому-то капать яму,копай с удобствами а то можешь упасть сам.Сочинение писали тебе на оценку 6.Москалюк пиши наконец правду про себя ,легче станет и голова не будет болеть,ведь вся Новоселица знает кто ты такой ,что делают эти тигры с собаками на базар.Ведь охрана нужна ночью,а не с утра до обеда.Ты сам себя позоришь,все делаешь против себя.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 Люди
Истратию люди верят.Главное,О лег,не останавливайся. А мы тебя поддержим. Ты-борец.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення