Понеділок, 25 січня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

"Агенція незалежних розслідувань" розпочала люстрацію з чиновників та депутатів міськради

"Агенція незалежних розслідувань" нещодавно розпочала комплексне журналістське розслідування щодо діяльності чиновників та депутатів міськради Чернівців без обмеження часового періоду.

На сьогодні, громадськість Буковини потребує повної люстрації депутатів, чиновників, правоохоронних органів та інших осіб, що мають публічний інтерес для громади міста та області. Ми вирішили розпочати з люстрації чиновників та депутатів міської ради. Наразі, ми частково отримали відповідь на запит з міськради, в якій представники міськради нам надали декларації доходів за 2013 рік лише частини депутатів та чиновників.

Подаємо повний список осіб, щодо яких наразі "Агенція незалежних розслідувань" проводить комплесне журналістське розслідування.


Антоняк Ярослав Михайлович, Багрій Володимир Миколайович, Баскевич Ігор Володимирович, Бешлей Володимир Васильович, Білик Ростислав Романович, Боднар Іван Іванович, Бурштейн Валерій Михайлович, Ватаманюк  Юрій Петрович, Вікнянський Олег Іванович, Воронка Микола Костянтинович, Гаєвська Марина Юріївна, Гомонович Сергій Степанович, Горда Віктор Євгенович, Громадський Олег Володимирович, Гросу Михайло Михайлович, Долгий Євген Іванович, Дрінь Роман Ярославович, Дутчак Василь Степанович, Жаровський Володимир Ярославович, Заячук Мирослав Дмитрович, Зрибнєва Ірина Павлівна, Іванюк Марія Василівна, Кавуля  Андрій Васильович, Калмикова Олена Василівна, Кардащук  Ігор Миколайович, Каспрук Олексій Павлович, Кедь Володимир Євгенович, Кирилюк Микола Васильович, Кишлярук Вячеслав Васильович, Клим Микола Анатолійович, Клим Роман Гаврилович, Козлова Наталія Володимирівна, Колосюк  Володимир Володимирович, Кривич Мар’яна Олександрівна, Крохмаль Віктор Дмитрович, Кузін Андрій Анатолійович, Кушнірик Ярослав Денисович, Лазарєв Сергій Юрійович, Ленігевич Степан Васильович, Максимюк Василь Сидорович, Мельников  Леонід Миколайович, Михайлішин Віталій Михайлович, Мойсюк Оксана Миколаївна, Незборецький Ігор Володимирович, Ніконов Володимир Миколайович, Паскар Олександр Євгенович, Порчук  Марія Дмитрівна, Прозоровський  Михайло Олександрович, Пушкова Олена Дмитрівна, Редько Олексій Миколайович, Романюк Ілля Прокопович, Ротар Петро Якович, Савка Наталія Володимирівна, Симака Олег Миколайович, Сірман Дмитро Онуфрійович, Сорохан Любов Григорівна, Тимофєєв  Василь Трохимович, Ткач Василь Іванович, Ткачук Юрій Михайлович, Урсулян Ігор Павлович, Ходоровський Георгій Іванович, Червінський Віталій Васильович, Чесанов Анатолій Анатолійович, Чинуш Валерій Миколайович та Штефуряк Володимир Васильович.

Звертаємось до всіх небайдужих громадян, які мають будь-яку інформацію щодо діяльності даних чиновників чи депутатів, надсилати нам листи з будь-якою інформацією на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Плануємо звернутись з відповідними запитами в ДАІ, прокуратуру, МВС, СБУ, БТІ та при потребі в інші інстанції для отримання початкової інформації щодо вищеперерахованих осіб. 

Даний проект люстрації вперше запроваджується на теренах Буковини і буде охоплювати  депутатів обласної ради, правоохоронні органи, суди та інші структури в порядку черговості. Тому просимо підтримки в зацікавлених осіб та небайдужих громадян Чернівецької області, адже всі депутати, чиновники та правоохоронці мають пройти комплексну люстрацію. Результати люстраційного розслідування будуть поширюватись в ЗМІ, а також надсилатись в люстраційні комітети всіх рівнів.


Оцінити матеріал:
(10 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +2 Sain
На жаль, цей список можна значно розширити. Занадто багато високопосадовці в використовують свої посади для вчинення не завжди законних дій. Можу надати докази незаконних дій начальника КП “Чернівціводока нал” Андрущака В.І., а саме докази злочинів передбачених ч.4 ст.358 Кримінал ьного кодексу України “Використання завідомо підробленого документа”, ч.1 ст.365 ККУ “Перевищення влади або службових повноважень”, ч.1 ст.367 “Службова недбалість”. Також маю на руках результати перевірки Державною інспекцією України з контролю за цінами, де виявлені порушення вимог: ч.4 ст.16 та п.6 ч.2 ст.21 ЗУ "Про житлово-комунал ьні послуги"; пп.16 п.32 постанови КМУ від 21.07.2005 №630; п.3 постанови КМУ від 17.02.2010 №151
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Ганна Мельник
Будемо вдячні, якщо надасте нам матеріали на електронну пошту це дуже цікаво
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Підприємець
Потрібно перевірити міліцію - бардак повний, дільничі ходять до підприємців вимагають гроші, заважають працювати, опери творять що хочуть, слідчі фактично не працюють - на заяви практично не реагуюють...Нев же повертаються 90-і??? Зінченко або наведи лад серед підлеглих або йди!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Підприємець
Бізнес треба підтримувати, а не вбивати хамовитими безнаказаними "оборотнями в погонах", які відчувають себе богами і зневажливо ставляться до людей
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення