П'ятниця, 03 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковину на тимчасове проживання прибуло понад 330 переселенців

Станом на 29 травня до органів виконавчої влади на місцях, фондів, волонтерів звернулася 331 особа, з них 105 - зі східних областей України.

Більшість звернень пов’язані з тимчасовим поселенням, влаштуванням дітей до школи та садка, переведенням виплати пенсій з АР Крим, реєстрації місця перебування. За медичною допомогою звернулося 67 переселенців, із них 50 дітей - всім надано необхідну медичну допомогу.

Департаментом охорони здоров’я та цивільного захисту населення облдержадміністрації створено реєстр дітей, які взяті під спостереження лікарів-педіатрів і сімейних лікарів, наразі під спостереженням знаходиться 3 дитини-інваліди дитинства.

До служби зайнятості краю звернулося 18 осіб, з них 7 людей виявили бажання отримати статус безробітного із призначенням матеріального забезпечення на випадок безробіття, працевлаштовано 4 особи. До органів Пенсійного фонду України в Чернівецькій області звернулося 38 переселенців щодо переведення виплати пенсії з АР Крим та м. Севастополь. По всіх зазначених особах направлено відповідні запити щодо витребування пенсійних справ та прийнято рішення про взяття на облік за фактичним місцем проживання.

Департаментом освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації до навчальних закладів області влаштовано 54 дитини. З ініціативи цього відомства в області працює штаб з питань переселення та розв’язання соціально-побутових проблем громадян, які залишають АР Крим і м. Севастополь. Штаб надає практичну допомогу батькам щодо зарахування дітей до закладів освіти, працевлаштування педагогічних працівників.

Моніторинг ситуації щодо розв’язання проблем, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які переселяються із АР Крим та м.Севастополя на території області здійснюється щоденно, інформує департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення