Понеділок, 25 січня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

Віталій Мельничук: «Громада Сторожинецького району вимагає люстрації всіх керівників»

Місцеві мешканці та представники Антикорупційної комісії Сторожинецького району звернулися до депутатів Всеукраїнського об’єднання «Свобода» в обласній раді у зв'язку з тотальним невиконанням новою владою обіцянок провести люстрацію на всіх рівнях.

Керівні кадри Сторожинецького району, за словами сторожинчан, не пройшли жодного елементу люстрації, тому це питання необхідно вирішити якнайшвидше.

«Місцеві мешканці наголошують, що значна частина теперішніх місцевих керівників служб, органів та організацій як і колись, так і тепер активно підтримують режим Януковича, творили виборчі фальсифікації, запроваджували корупційні схеми, мають подвійне громадянство, користуються значними статками, земельними ділянками та нерухомістю, походження яких незрозумілi» - повідомив депутат фракції ВО «Свобода» в обласній раді Чернівців Віталій Мельничук.

Такий стан формування структури влади посилює недовіру до нової влади та замість конструктивного діалогу з громадою породжує соціяльну напругу, відсуває вирішення значної кількості проблем та дає можливість діяти "п'ятій колоні" колишніх регіоналів та нечистих на руку можновладців.

За словами Голови обласної організації ВО "Свобода", депутата обласної ради Віталія Мельничука: «Лише прозоре формування владних призначень з обов’язковим інформуванням громадськості, а також утворення дієвих антикорупційно-люстраційних громадських об’єднань, які б слідкували за роботою владців, дасть можливість створити всі умови для утворення саме громадянського суспільства в Україні та нормальних відносин між владою та громадянами».

«На основі звернення мешканців Сторожинецького району та Антикорупційної комісії 30 травня я подав депутатський запит з вимогою до контролюючих державних служб та органів перевірити всіх владоможців району на наявність адміністративних та кримінальних порушень при проведенні виборів, корупційних діянь, отримання подвійного громадянства, закордонних рахунків та незаконного володіння земельними ділянками та майном» - наголосив свободівець.

Також Віталій Мельничук додав, що «Непрозорі схеми формування влади через масове використання кадрів, які формували й колишню бандитську систему регіоналів, вкотре не дають можливості якісного громадського контролю над владою, а це, у свою чергу, призводить до відновлення корупції та безчинства чиновників у владних кріслах. Тому не треба гаяти часу, якщо є підстави для люстрації та звільнення з адміністративних установ бандитів та корупціонерів».

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення